Ardell Faux Mink 817

Zahustite Vaše riasy a dodajte Vašim očiam neodolateľný plný vzhľad pomocou umelých mihalníc od značky Ardell. Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. Riasy s naozaj ultra ľahké, majú extremne tenký pásik a kónické zakončenie. Tieto jedinečné mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Ideálne sú pre každodenný make-up.

Mihalnice od Ardell sú vôbec najkvalitnejšie vo svojej kategórii a tešia sa veľmi veľkej obľube, pretože, ženy na nich milujú ich kvalitu, prirodzenosť a ľahkosť. Ich najväčšími výhodami sú, že dodávajú podmanivý vzhľad plných a krásnych mihalníc, ľahko sa aplikujú a je ich možné použiť opakovane, taktiež sú vode odolné a bezpečné.

Jedno balenie obsahuje jeden pár mihalníc, ktoré sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov.

Lepidlo na mihalnice nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne.

Použitie:

  1. Dôkladne očistite Vaše viečka a mihalnice tak, aby na nich neboli žiadne pozostatky make upu alebo špirály.

  2. Vyskúšajte priložením umelých mihalníc k línií Vašich mihalníc, či sa zhoduje dĺžka oboch mihalníc. Ak by boli umelé mihalnice o niečo dlhšie ako  línia prirodzených rias, prebytočnú dĺžku umelých mihalníc opatrne odstrihnite manikúrnimi nožničkami.

  3. Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne.

  4. Aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a následne ich prstom jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

6,58 €

H-ARD60116

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (5)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
5 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihalnicky objednávam stále dookola. Sú dokonale, výrazne ale prirodzene . Úplne krásny zlatý stred a vydržia naozaj veľa použití . Za mna top. Skúšam aj iné ale vždy musím mat v zásobe tieto . Zatiaľ nesklamali

0 1 2 3 4
(5/5

TOP riasy! Výborne sa s nimi pracuje, môžete ich použiť opakovane a krásne zvýraznia pohľad.

0 1 2 3 4
(5/5

Nádherné riasy, ktoré na oku vyzerajú dokonale! Sú jemné a ľahučké, takže ich ani necítiť.

0 1 2 3 4
(5/5

Veľká spokojnosť, riasy sú absolútne úžasné. Na oku vyzerajú priam božsky a krásne sa prisposobia jeho tvaru.

0 1 2 3 4
(5/5

Neskutočne krásne vyzerajú na oku! Majú jemné vlákienka a tým pôsobia ako prirodzené riasy. Vyhovuje mi, že s riasamy sa taktiež skvele pracuje.

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii