Ardell Faux Mink 814

Chcete prirodzene zvýrazniť Vaše riasy a zaujať na prvý pohľad? V tom prípade sú tieto riasy od značky Ardell pre Vás ako stvorené!

Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. Riasy sú naozaj ultra ľahké, majú extremne tenký pásik a kónické zakončenie. Tieto jedinečné mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Ideálne sú pre každodenný make-up.

Mihalnice od Ardell sú vôbec najkvalitnejšie vo svojej kategórii a tešia sa veľmi veľkej obľube, pretože, ženy na nich milujú ich kvalitu, prirodzenosť a ľahkosť. Ich najväčšími výhodami sú, že dodávajú podmanivý vzhľad plných a krásnych mihalníc, ľahko sa aplikujú a je ich možné použiť opakovane, taktiež sú vode odolné a bezpečné.

Jedno balenie obsahuje jeden pár mihalníc, ktoré sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov.

Lepidlo na mihalnice nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne.

Použitie:

  1. Dôkladne očistite Vaše viečka a mihalnice tak, aby na nich neboli žiadne pozostatky make upu alebo špirály.

  2. Vyskúšajte priložením umelých mihalníc k línií Vašich mihalníc, či sa zhoduje dĺžka oboch mihalníc. Ak by boli umelé mihalnice o niečo dlhšie ako  línia prirodzených rias, prebytočnú dĺžku umelých mihalníc opatrne odstrihnite manikúrnimi nožničkami.

  3. Naneste tenkú vrstvu lepidla na pásik umelých mihalníc a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo rovnomerne vsiakne.

  4. Aplikujte umelé mihalnice – čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií mihalníc a následne ich prstom jemne pozatláčajte aby sa umelé mihalnice zafixovali na svojej pozícií.


Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

6,58 €

H-ARD60113

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (6)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
6 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Pre mňa osobne boli najskôr tieto mihalnice úplne nevýrazne ..objednala som viacero a tieto sa mi najmenej páčili no a potom nastal ich čas a teraz sú to moje topky a objednávam už len tieto krásne zvýraznia oko odporúčam

0 1 2 3 4
(5/5

No co sa da Ardellu vytknut, asi nic...mihy su lahucke ,vyrazne ,takze za mna top

0 1 2 3 4
(5/5

Riasy sú trošku výraznejšie - preto sú podľa mňa skôr vhodné na večerné líčenie alebo výraznejšie denné líčenie. Sú ultra ľahké a veľi príjemné na nosenie.

0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mihi sú veľmi vhodné pre menšie oči. Sú veľmi ľahučké a príjemné na nosenie. Za mňa jedno veľké ÁNO

0 1 2 3 4
(5/5

Skvelé mihalnice - krásne zvýraznia pohľad, no vy pri tom ani neviete že ich na sebe máte... Top produkt!

Stránka: 12

30 iných produktov v tejto kategórii