Tekutý matný rúž Sleek MakeUP Matte Me

Tento intenzívny krémový lesk od anglickej značky Sleek MakeUP si získal celý svet krásy. Pomocou lesku Matte Me docielite perfektne matný vzhľad Vašich pier. Stačí aplikovať iba jednu vrstvu, pretože je dokonale pigmentovaný, a teda už po prvom nanesení je farba intenzívna a dlhotrvajúca. 

Tip: Pri používaní tekutých matných rúžov je veľmi dôležitá starostlivosť o pery. Doprajte Vašim perám potrebný peeling (zmiešajtete čajovú lyžičku olivového, alebo kokosového oleja s čajovou lyžičkou cukru a medu). Dbajte na dostatočnú hydratáciu Vašich pier a pred nanesením rúžu použite balzam na pery.

Odtiene:
 • Fandango Purple (fialovoružová)
 • Brink Pink (neónovo ružová)
 • Rioja Red (sýta červená)
 • Party Pink (ružovočervená)
 • Petal (púdrovo ružová)
 • Birthday Suit (béžovoružová)
 • Bittersweet (staroružová)
 • Shabby Chic (fialkovoružová)
 • Velvet Slipper (jemná cyklaménová)
 • Fired Up (červená)
 • Old Hollywood (bordovočervená)
 • Vino Tinto (fialovovínová)
 • Apricot-Blooms (oranžovohnedá)
 • Crushed-Lavender (fialová)
 • French-Fancy (sýta ružová)

Použitie: Tekutý matný rúž nanášajte od stredu pier smerom ku kútikom. Začnite hornou perou. Nechajte minútu zaschnúť, čím sa vytvorí matný efekt. Pre precíznejší výsledný efekt použite pred nanesením matného rúžu kontúrovaciu ceruzku. Vždy nanášajte iba jednu vrstvu.

Objem: 6 ml
Zloženie:
Ingredients: Dimethicone, Hydrogenovaný styrén Izoprén Kopolymér Cresin, Oxid kremičitý, Dioxo Titanium, Ide/ CI77891, červený, Oxid železitý, CI77491, žltý, Oxid železitý CI77492 BHT, Propylparaben, D & C Orange No.5 / CI145370: 2, D & C Red No 0,6 / CI15850:3.

Viac detailov

5,93 €

-14%

6,90 €

Zakúpením získate 5 vernostných bodov.cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Vlastnosti produktu

FinišMatný

Recenzie (145)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,31/5
145 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(1/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

S týmto rúžom nemám najlepšiu skúsenosť.
Mám odtieň Fandango Purple a mám k nemu niekoľko výhrad. Za prvé, robí nesmierne fľaky a zrovna pri farbe ako je fialová to vyzerá fakt príšerne. Pekný rovnomerný povrch to vytvorí asi tak pri štvrtej vrstve ale to už tam toho je veľa a nevyzerá to dobre. Druhá vec, nesmierne vysušuje. Ja som človek, ktorý nosí matné rúže a áno, tie budú vysušovať vždy ale toto je otras. Tak brutálne stiahnuté pery som mala, že som sa nevedela usmiať. Keď si odmyslím všetky ostatné veci, tak ani tá výdrž ma nejako neprekvapila. V nejakom oukej stave vydrží asi 2-3 hodiny, ćo je na matný tekutý rúž, nesmierne málo.

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

V poslednom čase používam už len matné rúže a s týmito od Sleeku som spokojná. Aj keď nevoňajú tak ako tie od Milani, majú dobrú výdrž a neotláčajú sa. Čo sa týka farieb, sú krásne pigmentované :) len pozor na odtieň Shabby chic, je o čosi tmavší ako na obrázku, ale inak super.

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Zo Sleek som veľmi spokojná, nie je to kvalita ako Milani ale myslím že aj Sleek splnili svoju úlohu. Je jasne že niektoré nie sú dobre napríklad appricot -blooms nedá sa naniesť dobre na pery ale som spokojná s birthday suit alebo Fired up s nimi som veľmi spokojná

0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Tento rúž mám vo viacerých odtieňoch, skvelá pigmentácia, trošku viac zosušuje avšak pri nanesení podkladu to je už dobre :) skvelá výdrž, ľahká aplikácia a stačí 1 vrstva :)

0 1 2 3 4
(2/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Úprimne som od tohto rúžu čakala viac, kupovala som si ho naraz s matným rúžom od Milani. Na rozdiel od Milani Sleek veľmi vysušuje pery a zlieza do rýh. Neskôr som začala používať pod tento rúž podklad aby som nemala tak suchý pocit na perách, avšak výsledkom bolo iba neúplné zachnutie, takže aj po niekoľkých hodinách sa dokázal otlačiť. (A suchý pocit stále pretrval.) Naviac keď je nanášaný s aplikátorom ktorý je na vrchnáku sa často nedá naniesť pekne rovnomerne. Jediným plusom je pekná pigmentácia. Za mňa to určite nebude vec, ktorú si objednám zas.

Stránka: 12345

Súvisiace produkty

30 iných produktov v tejto kategórii