Paleta Sleek MakeUP iDivine Storm

Paletka Sleek iDivine Storm dvanástich tieňov v krásnych farbách, s ktorými Vás rozhodne líčenie bude baviť. Očné tiene sú minerálne, vysoko pigmentované s jemnou maslovou konzistenciou a dlhotrvajúcim efektom. Každý odtieň obsahuje častice sľudy, ktoré zvýraznia Vaše oči a dodajú im žiarivý efekt.

Balenie obsahuje praktické zrkadielko a jeden klasický aplikátor.

Odtiene: Paletka obsahuje očné tiene trblietavých ružových a béžových neutrálnych farieb a tmavé odtiene modrej, medenej a zelenej.

Použitie: Na aplikáciu očných tieňov použite priložený aplikátor, štetec na očné tiene, poprípade brušká prstov. Farby kombinujte podľa požadovaného výsledného efektu.

Náš tip: Pre zintenzívnenie farby štetec pred nanesením očných tieňov jemne namočte alebo aplikujte naň fixátor.

Hmotnosť: 13,2 g (12 odtieňov x 1,1 g)
Rozmery: 14 x 7,5 cm

Zloženie: Ingredients: Mica, Talc, Kaolin, Magnesium, Stearate Dimethicone, Paraffinum Liquid, Ethylhexyl Palmitate, Propylparaben and Methylparaben, +/- [CI77510, CI 77289, CI 77491, ,CI 77492]. Suitable for vegetarians. Not suitable for vegans

Viac detailov

11,20 €

Zakúpením získate 11 vernostných bodov.


SLK-P-SL578

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.

Vlastnosti produktu

Konzistenciapúdrová
Veľkosť paletkystredná

Recenzie (3)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,00/5
3 (počet hodnotení)
0 1 2 3 4
(5/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Najlepšia paletka akú som kedy mala. Krásne farby, dobrá pigmentacia, veľmi dobrá výdrž.

0 1 2 3 4
(4/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Je to moja prvá paletka tieňov od Sleek a som s ňou spokojná. Krásne odtiene, perfektná pigmentácia, netreba nanášať viac vrstiev a krásny efekt je hneď viditeľný. Nanášajú sa troška ťažšie tie trblietavé, ale so správnym štetcom to ide fajn :) Vydržia veľmi dlho, neopadávajú. Táto paletka ma presvedčila o tom, že určite skúsim aj ďalšie paletky tieňov od značky Sleek.

0 1 2 3 4
(3/5
Hodnotenie:0 1 2 3 4

Oceňujem, že tam sú dva matné tiene, ktoré sa dajú použiť aj na obočie. Dosť sa zlievajú do vrások, je treba veľmi dobrý primer pod nich. Pigmentácia priemerná, až na čiernu, tak je veľmi pigmentovaná, avšak ostatné (trblietavé) tiene sa ťažko nanášajú, niektoré sa ani nedajú rovnomerne naniesť, niektoré odtiene vyzerajú na viečku rovnako. Paletka sa veľmi ťažko otvára, 2x som si zlámala nechty.

Stránka: 1

30 iných produktov v tejto kategórii