Kulma na mihalnice Ardell

Určite ste si všimli, že svet technológií sa v poslednom desaťročí výrazne rozvinul.  Bezprostredne to zasiahlo aj oblasť líčenia. Dôkazom toho môže byť  aj táto výnimočná kulma na riasy. Jej hlavnou výhodou je najmä to, že vďaka jej použitiu nedochádza k priamemu mechanickému tvarovaniu rias. Na tvarovanie táto kulma používa systematické vytváranie tepla, ktoré rovnomerne zasiahne každú časť rias.

Kulma na riasy je vyrobená vo veľmi praktických rozmeroch. Ak sa nachádzate na cestách, môžete ju kľudne zobrať so sebou aj do svojej kozmetickej taštičky. 

Funguje pomocou napájania dvoch batérií typu AAA (nenachádzajú sa v balení).

Použitie: Pri podržaní veľkého zeleného tlačidla sa rozsvieti zelená kontrola. Počkajte, kým fialová silikónová časť zbledne, čo je znak, že kulma je pripravená na použitie. Mihalnice v kulme stačí podržať v najvyššej polohe a chvíľku počkať (max. 15 sekúnd), kým na oku nepocítite mierne teplo. 

Viac detailov

5,65 €

H-ARD75033

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (17)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
3,88/5
17 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Podľa mňa je super, krásne vytočí mihalnice za pár sekúnd :)

0 1 2 3 4
(5/5

som s nou velmi spokojna,za 15 sekund mam pekne vytocene riasy...za mna super.

0 1 2 3 4
(4/5

Za mna dobrá, riasy vytočí čiže funkciu spĺňa.

0 1 2 3 4
(1/5

Bohužiaľ si podľa mňa nezaslúži ani jednu hviezdičku... Vôbec nehreje..najskôr som mala pocit akoby sa nahrievala, ale nakoniec sa vôbec nenahriala ... Neviem či bola pokazená alebo čo, ale išla rovno do koša.. s ňou by som nenatočila naozaj že nič.. Dokonca ani spodna guma nezapadala presne do plastu.. Po tejto kulme siahnem už iba po obyčajných klieštikoch

0 1 2 3 4
(5/5

Zatial sa s nou este ucim pracovat, ale naozaj mihalnicky vytocila..ale trosku je pre mna komplikovana ta manipulacia..zda sa mi ako keby spodna guma nezapada presne do plastu kde ma, ale je to mozno iba o mojej technike a o sposobe akym mihalnicky vytacam..verim, ze sa naucim pracovat tak ako sa ma, je to zaujimavy produkt :)

Stránka: 1234

1 iných produktov v tejto kategórii