Kliešte na mihalnice Ardell

V prípade, že si potrpíte na výrazný pohľad, nemali by ste zabúdať ani na túto osvedčenú pomôcku. Klieštiky na riasy by mali byť bežnou súčasťou Vašej kozmetickej výbavy. Môžete ju totiž používať aj bez toho, aby ste mali na mihalniciach nalepené umelé riasy. Používajú sa veľmi jednoducho a za pár sekúnd dosiahnete elegantne vytočené riasy, po akých ste určite vždy túžili.

Použitie: Pri pohľade smerom dolu mihalnice vložte medzi nahriate klieštiky a pomaly ich zatvorte. Opatrne klieštiky stláčajte a znova uvoľňujte. Postup zopakujte 2 - 3 krát.

Klieštiky nahrejte v horúcej vode alebo fénom a následne priložte k riasam. Aplikácia bude intenzívnejšia a riasy budú viac vytočené.

Viac detailov

4,49 €

N-ARD483010

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,36/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(4/5

Zatiaľ ich pouzivam len kratko, no lepsie ako od Catrice.

0 1 2 3 4
(5/5

Kleste splnuji funkci , kupila jsem si pro zakaznicky , tocim si je uz i ja, zvyrazni celkovy dojem ! Lepe se nanasi rasenka.

0 1 2 3 4
(3/5

Sú pevne, kvalitné. Svoj účel viac-menej splnia, no tiež mi vytocia riasy v strede viac ako na krajoch. Vytocia aj na okrajoch, nie je to že by vôbec nevytocili, ale asi tak o polovicu menej ako v strede.

0 1 2 3 4
(5/5

Kvalitne, pevne, vytocia mihalnice velmi pekne :)

0 1 2 3 4
(5/5

Klasické klieštiky na mihalnice, splnia čo sľubujú, sú však naozaj vhodné na väčšie oči, v takom prípade vytočia riasy pekne po celej šírke oka a dobre sa s nimi manipuluje.

Stránka: 123

1 iných produktov v tejto kategórii