Glitre na oči OPV Pressed Glitter

Pressed Glitter od britskej značky OPV sú vysoko pigmentované, ručne vyrábané lisované glitre, ktoré z Vašich oči vykúzlia dva diamanty. Dostupné sú v širokej škále intenzívnych žiarivých farieb. Glitre sú vodeodolné a na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo. Vďaka ich pigmentácii sú dlhotrvácne a tak vydržia žiariť počas celej noci. Dodávané sú vo vaničkách v plastovom obale. Glitre sa ľahko odličujú. Sú ideálne pre zvýraznenie všedného make-upu.

Hmotnosť: 4 g

Použitie: Pred použitím glitrov použite bázu pod očné tiene. Aplikujte očný tieň a po jeho aplikácii naneste glitre bruškom prsta na očné viečko.


Pre zintenzívnenie farby štetec pred nanesením očných tieňov jemne namočte alebo aplikujte naň fixátor.

Zloženie: Ingredients: Polyethylene, Terephthalate 96%-96.5%, Aluminum 0.2% Chromium, Ethenoxythoxyethene3%

Viac detailov

4,70 €

-50%

9,39 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Konzistenciakrémová
FinišLesklý

Recenzie (20)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,20/5
20 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(1/5

Súhlasím s pani Adriana C. Po tom ako som čítala recenzie na tento produkt tak som si povedala že tak tieto tiene musím mať. Večer som sa tešila ako si ich dám, no bohužiaľ namiesto radosti som mala akurát tak dobré nervy. Extrémne prášivé všade som mala trblietky len tam kde mali držať nedržali. Vôbec neodporúčam tento produkt! A za tu cenu? Že 9€ za jeden odtieň? Veď za to si kúpim celu paletku plnú očných tieňov. Za mňa niečo strašne dlho som nemala takto zlý produkt .

0 1 2 3 4
(1/5

Ako tak čítam recenzie na tento produkt tak sú velmi vysoké ba dokonca tak vysoké, že im dosť presne nerozumiem. Je možné, že moj produkt bol po záruke alebo také niečo pretože sa strašne sype, nedrží na oku poriadne a ak sa predsa len prilepí tak pri ohybe oka sa produkt zhromažďuje a nedrží na mieste. Síce po skúsení prstom vyzerajú glitre úžasne, ale štetcom ani prstom na oko sa použiť nedajú. Dosť ma to mrzí lebo glitre sú prenádherné ale ja ich jednoducho použíť nedokážem.

0 1 2 3 4
(5/5

Topka, cena aj kvalita....trošku horšie idú dole ale na oku pôsobia priam luxusne

0 1 2 3 4
(5/5

Môj splnený sen...milujem tieto glitre :D

0 1 2 3 4
(5/5

Super netrusi sa drzi skvele a aj sa dobre nanasa. Dakujem som spokojna

Stránka: 1234

10 iných produktov v tejto kategórii