Kategórie

Posledný príspevok

Zapadajúce slnko

Zapadajúce slnko
Leto je na konci, pomaly prichádza zlatistá jeseň, a tak vám prinášame postup na líčenie inšpirované paletkou Sleek MakeUP s názvom Sunset, teda západ slnka. Vizážistka Miriam vám v nasledujúcom texte priblíži, ako tento krásny look docielila.

Najskôr som modelke Simone naniesla na tvár M Perfect  Cover  BB Cream od MISSHA, odtieň 23 Natural Beige , ktorý primerane kryje a pleť zároveň ošetruje. Následne som make-up zafixovala púdrom od Milani  The Multitasker  face powder, odtieň 03 Medium,  ktorý perfektne pleť zmatňuje. Obočie som zvýraznila pomocou Brow Kit od značky Sleek MakeUP, odtieň  Extra Dark, ktorý obsahuje tieň aj farebný gél na uhladenie a zafixovanie obočia. 

Postup líčenia očí

Na celé viečko som naniesla podkladovú bázu Eyeshadow Primer na tiene od Milani, ktorá zabezpečí dlhotrvácny vzhľad tieňov a ešte viac zvýrazní  ich intenzitu
Pod obočie som naniesla mono očný tieň Milani Bella Eyeshadow, odtieň Ivory, ktorý nám líčenie rozjasní.
Následne som používala paletku očných tieňov  i-Divine Sunset Palette od Sleek MakeUp , ktorá  má geniálnu pigmentáciu a výborne sa s ňou pracuje. Nižšie môžete nájsť obrázok paletky s číslicami pri jednotlivých tieňoch podľa ktorých vám budem líčenie postupne opisovať.


Najskôr som naniesla  nad pohyblivé viečko  z paletky (na obrázku) odtieň číslo 9, ktorý je  medený, týmto tieňom si vyznačíme pokiaľ budeme ťahať očné tiene a vytvorí sa plynulý prechod  na strácanie farieb.

    

Do vnútorného kútika oka nanesieme žltú - číslo 5, tú istú nanesieme aj zospodu viečka.Na zvyšnú časť pohyblivého viečka nanesieme hviezdu tohto líčenia a to dokonalú oranžovú, ktorá je vyznačená na našej paletke pod číslom 4. Do kontúry nanesieme hnedú, ktorá nám prehĺbi a zvýrazní pohľad - číslo 7.

Potom som pridala ako akcent na  koniec pohyblivého viečka ešte burgundy odtieň číslo 2. Tento krok ale môžete vynechať, to je len pre dodanie zaujímavejšieho vzhľadu.

    

Následne som použila hnedý kontúrovací tieň aj zospodu vonkajšieho kútika oka a do stredu medzi žltú a hnedú prišiel ešte zlatý tieň  číslo 10. Týmto krokom som líčenie zjemnila oproti výraznej oranžovej na hornom viečku.

    

Naniesla som tekutú očnú linku Milani Ultrafine Liquid Eye Liner v odtieni Black Vinyl, ktorá dodala líčeniu sexi vzhľad.

    

Riasy som zvýraznila šetrnou prírodnou riasenkou Organic Wear, od značky Physician's Formula, ktorá riasy zahustí, predĺži a zároveň ich aj rozčeše. Táto riasenka má krásny netypický obal, takže sa Vám len tak vo vašej kozmetickej taške nestratí.

Nakoniec som použila čiernu ceruzku Twistup Eyeliner od Sleek MakeUP na vnútornú linku.

    

Po dolíčení očí som pod oči naniesla očný korektor Dream Touch Lumi Concealer od Maybelline v odtieni 01 Ivory, ktorý som zafixovala vyššie spomenutým púdrom od Milani. Potom som tvár decentne vykontúrovala bronzerom  Sleek Face Contour Kit v odtieni Medium.
Na líčka som naniesla rozjasňujúcu lícenku Sleek Blush by 3 v odtieni California, ktorá tvár zvýraznila sviežim vzhľadom.
Celému líčeniu dodal zlatú bodku na záver oranžovkastý rúž od Makeup Revolution Amazing Lipstick, odtieň Luscious.

Celý postup krok za krokom môžete vidieť aj v nasledujúcom obrázkovom tutoriále.
A nakoniec prikladám fotky PRED a PO, alebo BEFORE & AFTER :)Páči sa vám toto líčenie? Vyjadrite svoj názor a paletka Sleek MakeUP i-Divine Sunset môže byť Vaša. Výhercu vyžrebujeme v sobotu 12.9.2015.


Modelka: Simona

Foto: Michal UMphoto Uram

11 Komentáre

Komentáre

Autor komentára: Libuša Rusnáková
Krásne líčenie. Nádherné slniečkové farby. Už dlho rozmýšľam nad touto paletou.
Autor komentára: Lucy
Krasne farby, uplne take jesenne,viem si predstavit chodit teraz tak nalicena.
Autor komentára: Simona
Ste boží modelka a mamka už ji nemá a ste prostě božžíí!! :3
Autor komentára: Oli
Dobrá práca, Miriam! Priam skvelá! Chcela by som mať takú vizážistku doma :)
Autor komentára: Hela
Tak modelku Simonu to líčenie zmenilo na nepoznanie. NIežeby nebola pekná, ale makeup jej rozhodne svečí.
vidieť všetko

Pridajte komentár

Reload

Vložiť