Kategórie

Posledný príspevok

Veľký súboj riaseniek – Runway vs Trifecta

Veľký súboj riaseniek – Runway vs Trifecta


Poznáte to, výber ideálnej riasenky vôbec nie je jednoduchý. Skúsite riasenku z reklamy, tú, ktorú vám poradí kamarátka, ale stále to nie je ono. Každá z nás je iná - áno, aj čo sa rias týka. Niektoré máme riasy krátke, niektoré prirodzene dlhé a husté. Od toho sa rovnako odvíjajú aj naše nároky, ktoré na riasenku máme.

Za všetkým sa skrýva kefka

Možno vám to ani nenapadlo, ale skutočný rozdiel medzi riasenkami sa skrýva v kefke. Tie sa delia na vlasové a silikónové. S každou sa vám bude nie len pracovať inak, ale s každou dosiahnete aj iný výsledný efekt. A aj preto máme v Krasotike široký výber, v ktorom si nájde to svoje každá žena.

Náš tip: Aby vaše riasy vyzerali po nanesení riasenky perfektne, každý večer si ich pred spaním natierajte ricínovým olejom. Aktivuje vlasové lôžko, riasy  spevní a predĺži.

Vaše NAJ

Našimi bestsellermi a vašimi favoritmi sa tento rok stali dve riasenky od obľúbenej značky Milani. My sme tieto dve riasenky analyzovali a porovnali pre tie z vás, ktoré ešte tú svoju riasenku nenašli.

Runway od Milani

Riasenka, ktorá disponuje vlasovou kefkou vám primárne vyčarí krásny objem. Tento typ riasenky vám preto bude sedieť najmä, ak máte väčšie oči a k riasam sa jednoducho dostanete. Ak mate radi vlasovú kefku, no väčšinou sa pre jej väčší objem nedostanete k celej dĺžke rias, riasenka Runway s menej objemnou kefkou vás určite v tomto smere poteší. Kefka je ale zároveň hustá, vďaka čomu riasam nie len pridá na objeme, ale pekne ich aj rozdelí. A aby ste krásne otvorili pohľad, nalíčte aj spodné riasy,  budete sa môcť tešiť z mega objemu a naozaj výrazných rias. 

 Trifecta od Milani

V druhom prípade môže mať riasenka silikónovú kefku. Tá sa vám bude páčiť, ak máte menšie oči a ak si chcete nalíčiť každučkú riasu. Trifecta od Milani je ako stvorená na predĺženie rias a preto niet divu, že v Krasotike láme rekordy. Obľúbili si ju dokonca i ženy, ktoré preferovali vlasovú kefku.  Táto riasenka vám perfektne oddelí riasy od seba, čo vytvorí efekt hustých rias. Trifecta nelepí, naopak, každú riasu oddelí a zafarbí ju zvlášť. A to, že funguje môžete vidieť nie len v reklame, ale aj na tvárach našich spokojných zákazníčiek.

 

Vedeli ste, že…?

Kvalita riasenky sa predvedie po týždni používania, kedy farba nie je až tak mokrá a či naozaj stojí za to, musíte zistiť vy sama na svojich riasach. 

Pretože značka Milani myslela naozaj na každú jednu z nás a vytvorila jedny z najkvalitnejších riaseniek, aké v ponuke máme, veríme, že jedna z týchto dvoch riaseniek je tá pravá aj pre vás. Obidve tieto riasenky sú kvalitné a spĺňajú sľúbený efekt. Nezabúdajte, že neexistuje zlá riasenka. To len vy musíte nájsť tu pravú, ktorá Vám sadne.

Dobrá rada na záver: Nepumpujte riasenku. Stačí ju raz namočiť a vytiahnuť. Zbytočne sa vám do riasenky dostane vzduch, vďaka ktorému rýchlejšie vyschne. 

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť