Posledný príspevok

 • Farba roka 2018 v líčení – Ultra Violet

  Aj tento rok nám prináša farbu roka, ktorá bude prítomná vo všetkých trendoch -...
 • Ako si vybrať ideálny make-up?

  Môže to znieť ako pritiahnuté za vlasy, ale v praxi sa často stretávam so ženami, ktoré sa pri líčení...
 • Top produkty za rok 2017

  Rok 2017 sa chýli ku koncu a my už vieme, čo ste si na Krasotike obľúbili najviac. Okrem jasných stálic vo svete...
 • Po čom ženy túžia?

  Vybrali sme pre Vás - mužov top darčeky, ktorými svoje polovičky rozhodne potešíte. Toto sú najžiadanejšie darčeky u nás!
 • Všetko o líčení pier – výber odtieňov

  To, ako si nalíčiť pery a aké produkty vybrať, sme si načrtli v minulom článku. V tomto sa dozvieme, čo...

Túžite po dokonalej matnej pleti po celé leto? S týmto produktom to nebude len sen!

Túžite po dokonalej matnej pleti po celé leto? S týmto produktom to nebude len sen!

Transparentný púder PREP+SET+GO TRANSPARENT FACE POWDER
od značky MILANI milujeme. Je to letný hit. Tento transparentný zázrak je priam stvorený do týchto horúcich dní. Chceli by sme Vám tento produkt priblížiť, nakoľko je skutočne jedi
nečný. Unikátnosť tohto púdru spočíva v troch jeho vlastnostiach. Prispôsobí sa pleti, je k nej šetrný a zároveň ľahký.


Je veľmi náročné nájsť púder, ktorý by sadol do tónu pleti a zároveň by pod ním pleť dýchala. V tomto nám určite dajú za pravdu najmä vizážisti, ktorí musia riešiť prispôsobenie odtieňa púdra k pleti modelky. Každý typ pleti potrebuje odlišné produkty. Avšak, tento transparentný púder od Milani je vhodný pre akýkoľvek tón či typ pleti vďaka svojmu ľahkému zloženiu. Aj napriek tomu, že produkt vyzerá bielo, na pleti fľaky nespôsobuje a prispôsobí sa pleti. Zamatový finiš, ktorý vytvori na Vašej pleti bude na nezaplatenie.

Počas dňa absorbuje prirodzený maz, ktorý pleť produkuje a zanecháva prirodzený matný finiš. Na pleti však nie je vôbec viditeľný a nemusíte sa tak vôbec báť umelého vzhľadu. Vyplní póry a jemné vrásky a pleť pôsobí vypnutejšie a sviežejšie. Púder je veľmi ľahučký a napriek tomu, že póry jemne vyplní, zároveň póry neupcháva. Pleť má tak počas dňa priestor dýchať a aj po odlíčení vyzerá pleť stále sviežo. Preto tento produkt ocenia najmä ženy s problematickou pleťou. No tento produkt vám bude vyhovovať aj ak máte suchú pokožku s mastiacou sa T-zónou. Stačí púder naniesť na T-zónu.

Ak ste tento produkt doteraz nevyskúšali, určite vyskúšajte a uvidíte, že sa pridáte k nám, milovníčkam tohto transparentného púdru. Nechajte sa rozmaznávať týmto púdrom počas celého dňa a zahoďte starosti o make-up za hlavu. Jednoznačne je to dokonalý produkt vo všetkých smeroch. Budete ho milovať!


1 Komentár

Komentár

Autor komentára: Denisa
Maximálna spokojnosť !☺️

Pridajte komentár

Reload

Vložiť