Posledný príspevok

 • Všetko o líčení pier – postupy, produkty a tipy

  Ženské pery patrili odpradávna k symbolom zvodnosti, plodnosti a krásy. Ich skrášľovanie siaha od...
 • Módny veľtrh Trenčín Mesto Módy s Krasotikou

  Móda. Štýl. Krása. V týchto troch znameniach sa niesol víkendový módny veľtrh Trenčín Mesto Módy , ktorého sa zúčastnilo až 140 vystavovateľov.
 • Najnovšie jesenné trendy v líčení

  Je tu jeseň a s ňou aj nové trendy v líčení. Či už máte radi metalické farby, čiernu linku,...
 • Späť do školy s Krasotikou

  Návrat do školských lavíc sa už nezadržateľne blíži a práve preto sme si pre Vás pripravili...
 • Top produkty na leto 2017. Máte všetky?

  Je august a my už vieme, ktoré produkty si vás získali toto leto. Udržia sa na svojich top priečkach medzi bestsellermi...

Túžite po dokonalej matnej pleti po celé leto? S týmto produktom to nebude len sen!

Túžite po dokonalej matnej pleti po celé leto? S týmto produktom to nebude len sen!

Transparentný púder PREP+SET+GO TRANSPARENT FACE POWDER
od značky MILANI milujeme. Je to letný hit. Tento transparentný zázrak je priam stvorený do týchto horúcich dní. Chceli by sme Vám tento produkt priblížiť, nakoľko je skutočne jedi
nečný. Unikátnosť tohto púdru spočíva v troch jeho vlastnostiach. Prispôsobí sa pleti, je k nej šetrný a zároveň ľahký.


Je veľmi náročné nájsť púder, ktorý by sadol do tónu pleti a zároveň by pod ním pleť dýchala. V tomto nám určite dajú za pravdu najmä vizážisti, ktorí musia riešiť prispôsobenie odtieňa púdra k pleti modelky. Každý typ pleti potrebuje odlišné produkty. Avšak, tento transparentný púder od Milani je vhodný pre akýkoľvek tón či typ pleti vďaka svojmu ľahkému zloženiu. Aj napriek tomu, že produkt vyzerá bielo, na pleti fľaky nespôsobuje a prispôsobí sa pleti. Zamatový finiš, ktorý vytvori na Vašej pleti bude na nezaplatenie.

Počas dňa absorbuje prirodzený maz, ktorý pleť produkuje a zanecháva prirodzený matný finiš. Na pleti však nie je vôbec viditeľný a nemusíte sa tak vôbec báť umelého vzhľadu. Vyplní póry a jemné vrásky a pleť pôsobí vypnutejšie a sviežejšie. Púder je veľmi ľahučký a napriek tomu, že póry jemne vyplní, zároveň póry neupcháva. Pleť má tak počas dňa priestor dýchať a aj po odlíčení vyzerá pleť stále sviežo. Preto tento produkt ocenia najmä ženy s problematickou pleťou. No tento produkt vám bude vyhovovať aj ak máte suchú pokožku s mastiacou sa T-zónou. Stačí púder naniesť na T-zónu.

Ak ste tento produkt doteraz nevyskúšali, určite vyskúšajte a uvidíte, že sa pridáte k nám, milovníčkam tohto transparentného púdru. Nechajte sa rozmaznávať týmto púdrom počas celého dňa a zahoďte starosti o make-up za hlavu. Jednoznačne je to dokonalý produkt vo všetkých smeroch. Budete ho milovať!


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť