Kategórie

Posledný príspevok

Trendy na jeseň 2016

Tag
Trendy na jeseň 2016

Trendy v líčení


S jeseňou prichádzajú nové trendy v líčení. Ak vaša každodenná rutina v líčení potrebuje po lete reštart, tieto kozmetické trendy pre jeseň 2016 sú práve to, čo budete potrebovať. Doznievajúce trendy na horúce letné dni nahradia elegantné pery v temných farbách, výraznejšie grafické linky a rozžiarená pokožka. 


Predpoveď na jeseň 2016


Čo sa týka kozmetického počasia, môžeme sa tešiť na výrazné farby, ktoré prinesú nový vietor do ulíc a kozmetických tašiek. Svoj triumfálny návrat oslávia trblietajúce sa oči a na svoje si prídu aj milovníčky výraznejšieho líčenia. Nechajte sa inšpirovať novým trendom líčenia určeným pre jeseň 2016! Siahnite po produktoch z našej ponuky, vďaka ktorým sa stanete kráľovnou sezóny!


Pery v temných farbách


Na perách budú prevládať farby tmavého ovocia. Tmavá ostružinová farba a ríbezľová sa objavuje na prehliadkach čoraz častejšie a vybrali si ju poprední „trendsetteri“ ako Burberry, Kenzo, Rodarte, Dior a Bottega Veneta. Front takmer čiernych, dramatických odtieňov zaplaví ulice a čo najtmavšie pery budú „must have“ sezóny určený pre odvážne ženy. Tmavé odtiene odporúčame na pery nanášať štetcom pre lepšiu kontrolu nanášania a dokonalý efekt. Výborne poslúžia štetce Morphe.
Vyskúšajte tento trend s rúžom Jordana lipstick v odtieni Black. 
Vyskúšajte tento trend s tekutým matným rúžom Sleek Matte Me v odtieni Vino Tinto. 


Červený rúž


Svoj priestor dostane v tejto sezóne červená farba s matným finišom, ale o slovo sa hlási aj zrkadlový lesk. V kozmetických taškách budú svietiť výrazné červené a tmavo čerešňové odtiene. V súvislosti s týmto módnym trendom možno očakávať hurikán výrazných, prudko návykových odtieňov.
Vyskúšajte tento trend s tekutým matným rúžom Sleek Matte Me v odtieni Rioja red 
Chcete, milé zákazníčky, vyskúšať módne pery lakovaného vzhľadu v tmavej čerešňovej farbe? Zvoľte rúž Jordana s lesklým finišom.


Grafické očné linky a „smudged smoky look“


Nad kozmetickým nebom sa objavujú nové štýly a vizážisti môžu túto sezónu popustiť uzdy svojej fantázie. Priestor dostanú grafické očné linky skombinované s farebným líčením vnútorných očných liniek. Do popredia sa dostane biela vnútorná očná linka skombinovaná s dramatickým, matným orámovaním oka. „Smudged look“ je taktiež vítaným štýlom a rozmazané, nedbalo nalíčené oči, dostali zelenú. Klasické mačacie oči dostanú nový farebný experimentálny rozmer. Fialová, zelená, žltá, modrá a ružová sa stanú farbami očných liniek tejto sezóny!
Vyskúšajte tento trend s tekutou očnou linkou L.A.Girl


Priestor pre individualitu - Trend „Buď sama sebou“


Individualita sa ako „anti-trend“ čoraz viac dostáva nielen na módne móla, ale aj do ulíc. Popieranie módnych trendov nasleduje čoraz viac žien. V tejto sezóne sa čoraz viac módnych domov rozhodlo nechať modelky nosiť vlasy svojím vlastným spôsobom a tento trend sa preniesol aj do líčenia. Isabel Marant, Celine, Victoria Beckham aj Gucci predviedli líčenie, ktoré popiera akékoľvek módne trendy. Trend „You Be You“ čaká na tvoje odhalenie! Vyskúšajte tento trend s paletami očných tieňov Morphe Brushes


Žiarivá pleť a trblietky v hlavných úlohách


Zdravá a svieža pokožka bude prehánkou, ktorá sa bude vznášať nad našimi hlavami počas celej sezóny. Aj keď sa môže zdať, že kľúčovým prvkom sezóny je matný finiš, na očiach a tvárach prevláda ligot a jas. Trblietky sa objavia na rôznych miestach. Od vonkajších kútikov oka až po lícne kosti. Krásnu rozžiarenú pokožku docielite vďaka použitiu jemne namletého rozjasňovača v dúhových farbách.
Vyskúšajte tento trend s paletou rozjasňovačov Solstice. Tento set je ako stvorený na dosiahnutie žiarivého trendy líčenia!

 
Tip: Zažiarte vo večerným štýle s trblietavým líčením. Použite trblietavé kovové tóny striebra, zlata a bronzu a vytvorte metalické dymové oči. Tiene nanášajte od vnútorného kútika oka. Sezóna v znamení trblietok! Tak možno opísať túto jeseň a pohľady priťahujúci nový trend!

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť