Kategórie

Posledný príspevok

Trendy na jar/leto 2018

Trendy na jar/leto 2018


Známe trendy sa snúbia s novými a to hovorí o jedinom – o príchode tak dlho očakávanej sezóny jar/leto 2018.


Prirodzený vzhľad


Videteľná vrstva make-up pôsobí neprirodzene, ba až nezdravo. Preto sa aj túto sezónu stáva jedným z hlavných trendov prirodzený vzhľad pleti. Žiadna maska, ani vysoké krytie sa nenosia. Prirodzené (a navyše pohodlné) sú ľahké make-upy a BB krémy, ktoré pleť pekne zjednotia a pri ktorých Vám netreba viac ako úpravy drobných neokonalostí pleti korektorom.

Krasotika odporúča: Make-up od talianskej značky NEVE Cosmetics, ktorý má hydratačný smotanový základ, a ktorý je naviac obohatený o jojobový olej a kyselinu hyaluronovú. Má veľmi príjemnú konzistenciu, ktorá je extrémne pohodlná pre každodenné nosenie. Make-up je vhodný pre vegánov a vegetariánov.


Prejasnenie pleti


S prirodzene a zdravo vyzerajúcou pokožkou sa stráca do úzadia nie vždy prirodzené kontúrovanie tváre a do popredia sa dostáva čím ďalej, tým viac rozjasňovanie. Pleť, ktorá vyzerá na prvý pohľad sviežo a mlado vďaka práškovým, ale aj mimoriadne obľúbeným krémovým rozjasňovačom je horúcim trendom.


Pleť pobozkaná slnkom


Ak sa neviete dočkať horúcich letných dní a bronzového opálenia, máme pre vás dobrú správu. Bronzový vzhľad slnkom pobozkanej pleti je in! Vyčarujte ho aj vy už počas prvých jarných dní napríklad pomocou jemného a prirodzeného krémového bronzru od L.A. Girl.


Ružová, ružovšia, najružovšia


Presne tak! Túto sezónu sú v móde všetky odtiene ružovej. Ak máte chuť a čo i len trochu odvahy na malý experiment, poďte do toho. Trendy je mono líčenie očí v ružovej farbe, avšak ak ste ružovú ešte neskúšali na očiach vôbec, začať môžete napríklad príjemnou každodennou kombináciou z paletky očných tieňov L.A. Colors.

A ak ste nenašli tú pravú ružovú pre vás, Krasotika radí zájsť aj do oddelenia líceniek. Ak nájdete dokonalý odtieň medzi farbami na líčka, siahnite po ňom a vytvorte tak multilíčidlo, ktorým hravo zvládnete ako aj líčka, tak aj oči.


Každodenná hnedá a slávnostná champagne


Prenášajú nás späť v čase do 70-tych rokov, oči zvýraznia a jasne definujú. Aj také sú očné tiene v hnedých a champagne odtieňoch, ktoré povýšia look na look hodný červeného koberca. Jednoducho ho vytvoríte pomocou výborných kombinácií v paletkách od značiek Milani alebo Make-up Addiction.


Glitre, trblietky a lesk


Prichádzajú a odchádzaujú, no teraz sú späť a to vo veľkom štýle. Užite si glitre a bavte sa nimi! Trendy sú výrazné až teatrálne looky a šialené farebné kombinácie, no aj nimi sa môžete len inšpirovať. Vyrazte na párty s líčením doplneným o glitre alebo trblietavú linku, ktorú hravo zvládnete napríklad vďaka overeným glitrom od značky OPV.


Nesmrteľná čierna linka


Linky z módy nevychádzajú, práve naopak, svoju pozíciu na vrchole si opakovane obhajujú. Naposledy sa im to mimoriadne podarilo na prehliadkach módnych velikánov, kde zožali čierne linky v kombinácií s fialovými alebo nude perami mimoriadny úspech. Hodia sa totiž ku každému outfitu, záleží len, akú formu si zvolíte. Ak chcete kráčať s ešte teplými trendmi na túto sezónu, linku zbytočne nepredlžujte, no nikdy nezabudnite myslieť na to, čo vám, v prvom rade, pristane.


Nedbalé pery


Rebelské a tak trochu v grunge štýle. Také sú pery, ktoré si získali obdiv svojou originalitou. Ak dostanete chuť na zmenu, siahnite po rúži a jemne ho rozmažte v strede pier a následne ho pre dosiahnutie požadovaného rozpitého efektu pretrite leskom. Ta-dá, trendy za pár minút!


Jemne rozjasnený kútik


...a taký skvelý efekt! Na unikátny look vám postačí bledý rozjasňovač alebo metalický očný tieň. Zvýraznite ním vnútorný kútik oka a potom vám stačí už len maskara pre vytvorenie pohľadu modernej ženy.


Vertikálne predelené pery


Niektoré trendy sú, zdá sa, len pre odvážne. Zdanie ale občas klame. Aj napriek tomu, že kamienky a glitre, ktoré vertikálne predelovali pery modelkám bez pochyby extravagantné boli, tento trend si môžete zamilovať aj vy. Do svojho, napríklad, párty looku ho môžete zahrnúť napríklad tak, že v strede pier urobíte vertikálnu líniu tekutým rúžom alebo farebnou očnou linkou. S ostatným líčením ale potom odporúčame byť opatrný. Myslite na to, že menej je viac, čo sa potvrdilo aj priamo na mólach hviezd módnej scény.

Zdroj obrázkov: Glowsly

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť