Kategórie

Posledný príspevok

Top produkty za rok 2017

Top produkty za rok 2017
Rok 2017 sa chýli ku koncu a my už vieme, čo ste si na Krasotike obľúbili najviac. Okrem jasných stálic vo svete kozmetiky ste si zamilovali aj úplné novinky a objavili s nami nové značky, z ktorých bezkonkurenčne vedie talianska Nabla.


1. Farba na obočie Nabla Brow Pot

Dlhotrvácnu vodeodolnú farbu na obočie Brown Pot ste si obľúbili úplne najviac. Možno práve vďaka tomu, že sa s ňou ľahko pracuje. Obočie tak nie len krásne vytvarujete, ale ho touto farbou aj veľmi prirodzene vyplníte.2. Tekutý matný rúž Jordana Sweet Cream Liquid Lip Color

Krásne jemné a ženské odtiene, konkrétne Créme BruleeTiramisuRose Macaron vás dostali nie len svojou bezkonkurenčnou cenou, ale aj výdržou a krásnym efektom.

.


3. Minerálny transparentný púder L.A. Girl HD PRO Setting Powder

Ako bodku za dokonalým make-upom si počas roku 2017 naše zákazníčky obľúbili minerálny transparentný púder od L.A. Girl. Je ľahučký, vďaka čomu s ním vždy docielite prirodzený finiš. A v kombinácii s podkladovou bázoufixačným sprejom od tejto značky je to dokonalé trio pre bezchybnú pleť. 


4. Riasenka so zahnutou 3-strannou kefkou Milani Lash Trifecta

Lash Trifecta sa v posledných mesiacoch stala najlepšou riasenkou na Krasotike. Všetky síce vieme, že výber riasenky je skutočne individuálny, ale túto ste si zamilovali takmer všetky. Krátke riasy krásne predĺži, rovné vytočí a riedke zahustí - milujeme ju tak, ako vy.


5.Paletka Nabla Dreamy

Dreamy paletka od značky Nabla je nádherná, kombinácia farieb v nej je neskutočná. Čakali sme veľký záujem, ale reálna obľúbenosť nás doslova šokovala. Predaj sme zahájili iba v poslednom štvrťroku a už behom jedného dňa sa vypredali zásoby na dva mesiace, čím môžeme v skratke zhrnúť, ako veľmi túto paletku milujete.


6. Krycí make-up L.A. Girl Pro Coverage

Vysoké krytie nie len sľubuje, ale spolu s krásnym finišom, aj plní. Make-up od americkej značky L.A. Girl si obľúbili najmä zákazníčky, ktoré majú suchšiu pleť, ktorú tento krásne rozjasní. Tiež si ho zamilujete aj vy, ak máte problém s výberom perfektného odtieňu, pretože L.A. Girl ponúka širokú škálu odtieňov od tých najbledších po tie najtmavšie.


7. Peeling na pery Milani Keep It Sweet Sugar Lip Scrub

K sladučkému peelingu od Milani snáď ani netreba viac hovoriť. Tento cukrový peeling vám robil spoločnosť počas celého roka, ako počas horúcich letných dní, tak počas chladných dní, kedy bývajú pery popraskané. Poslúžil však aj ako príprava pier na aplikáciu tekutých rúžov a dostal sa tak medzi top 10 na Krasotike.


8. Tekutý matný rúž Nabla Dreamy Matte Liquid Lipstick

Výnimočné tekuté rúže v krásnych, no najmä nevšedných odtieňoch vám do vkusu sadli tiež. Možno aj práve preto, lebo sú oproti ostatným matným rúžom obohatené o extra vyživujúce zložky, takže ich na perách nie je vôbec cítiť, sú jemnučké a krásne držia.


9. Kontúrovacia paleta L.A. Colors I Heart Makeup Contour Palette

Paletky od americkej značky L.A. Colors plné praktických a skutočne využiteľných odtieňov na kontúrovanie si obľúbili nie len naše zákazníčky, ale aj školy líčenia, ktoré ich s obľubou nakupujú na kurzy pre svoje študentky.


10. Zmatňujúci fixačný sprej na make-up W7 Matte Fixing Spray

A samozrejme, ani fixačný sprej na make-up v top produktoch za rok 2017 nemôže chýbať. Predsa práve ten, ktorý nie je ani cítiť a pritom make-up krásne zafixuje na dlhé hodiny je jednoducho nutnosť. Veľmi obľúbený je aj fixačný sprej bez zmatňujúceho efektu The Fixer Face Spray.Našli ste v rebríčku top 10 aj váš obľúbený produkt, alebo ste si v tomto roku zamilovali iný? Budeme sa tešiť, ak nám dáte vedieť do komentárov .
0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť