Kategórie

Posledný príspevok

Tipy na darčeky (nielen) pre ženy, ktoré milujú make-up

Tipy na darčeky (nielen) pre ženy, ktoré milujú make-up

Hľadáte dokonalý darček pre maminu, sestru alebo
 kamarátku? Už viac nemusíte premýšľať, čo a komu, v Krasotike nájdete vhodný darček skutočne pre každú ženu, nech sa páči, nechajte sa inšpirovať.


Darujte relax


Každá žena si zaslúži chvíľku pre seba a preto každú zaručene potešia voňavé sady od anglickej značky I love. Môžete si vybrať z rôznych druhov darčekových sád s krásnymi vôňami v originálnom darčekovom balení. Verte, že týmto darčekom nikto nepohrdne.
Darujte starostlivosť

Zima je obdobím, kedy pery dostávajú zabrať a treba sa o ne starať o trošku viac, ako zvyčajne, aby neboli suché a popraskané. Darujte preto starostlivosť na pery od Milani odličovač dlhotrvácnych rúžov pery krásne odlíči, peeling vyhladí a výživa hydratuje. Toto trio praktických produktov poteší každého! Navyše produkty si môžete sami vybrať a ľubovoľne nakombinovať ako si želáte.
Darujte overenú kvalitu

Ak tápete, máme pre vás jednoduché a spoľahlivé riešenie – darujte to, čo si zákazníčky Krasotiky pochvaľujú najviac. Riasenka Trifectapúder Prep+set+gotekutý matný rúž Amore Matte v odtieni Adorable poteší rovnako profíčku ako slečnu, ktorá s líčením práve začína. Tieto tri produkty bude milovať každá žena!

Darujte dokonalú manikúru

Na krásnych a zdravých nechtoch záleží snáď každej žene, preto sme pre vás ako tip na darček vybrali aj krásne laky na nechty od značky Moyra, ktoré môžete darovať napríklad s olejčekom na nechtovú kožičku, ktorý ju vyživíregeneruje a pri pravidelnom používaní aj ochráni od záderov. Výber odtieňa či vône olejčeka je len a len na Vás! :)

Darujte domáce spa

Vyložiť si nohy, dopriať si kúpeľ a oddychovať – toto poteší každého z nás. Preto pod stromček darujte možnosť dopriať si takýto kľud častejšie a pohodovejšie – s maskami Missha. Tie si môžete do darčekového balenia namiešať podľa seba. Výber je široký, vyberať môžete z hydratačných, osviežujúcich, aj upokojujúcich.
Darujte potešenie na cesty

Neviete vymyslieť, čo darovať stále a doslova rozlietanej žene? Zdá sa vám, že predsa všetko, čo potrebuje už v kufri má? Poradíme vám. Siahnite po BB kréme a odličovači od Missha, ktoré prichádzajú vo výhodnom cestovnom balení. Toto praktické balenie ju poteší zaručene.
Darujte niečo extra

Prekvapenia sú na Vianociach tým najkrajším. Ak rozmýšľate, čím potešíte a prekvapíte zároveň, stavte na mihalnice a lepidlo. Darujte nečakaný darček a uvidíte, že aj žena, ktorá mihalnice nikdy neskúšala sa poteší, veď predsa, sezóna plesov, večierkov a svadieb sa blíži.Darujte radosť

Ak si s výberom neviete poradiť, nevyznáte sa alebo sa bojíte, že sa netrafíte do vkusu, darujte darčekové poukážky. Každú ženu poteší, ak si bude môcť vybrať podľa seba.
Darčeky vám radi zabalíme! 

Darčeky, ktoré pozostávajú zo samostatných produktov vám radi zabalíme. Stačí, ak na konci objednávky zaškrtnete, že chcete produkty zabaliť ako vianočný darček a my vám ich zabalíme do krásneho bieloružového balenia.
0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť