Kategórie

Posledný príspevok

Štyri farby a štyri rôzne "looky"

Štyri farby a štyri rôzne "looky"


Tekutá očná linka – nesmrteľný produkt, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke. Našim horúcim favoritom je tekutá očná linka od Stay Put od Milani. K dispozícií je v 4 krásnych odtieňoch, s ktorými sa dajú vykúzliť rôzne „looky“. My sme si pre Vás prichystali inšpiráciu 4 lookov, veríme, že Vás nimi inšpirujeme.

"GIRLY LOOK"


Očná linka kobaltovo modrej farby v spojení rúžom jemnej ružovkastej farby je dokonalá kombinácia. Toto kombo vytvorí nádherný mladistvý vzhľad, ktorý si snáď zaľúbi každá z nás.


"PARIS GLAM"


Čo je viac než "francúzska klasika"? Dokonalá čierna linka Black Matte a krásna sýta červená farba na perách. To je vzhľad, v ktorom sa každá žena bude cítiť zvodne, zmyselne a zároveň elegantne.

"CITY LOOK"


Vybavovačky v meste? To pozná asi každá z nás. A vyzerať pri tom skvele je naozaj jednoduché. Hnedá očná linka Coffe Matte jemne zvýrazní oči, no zároveň nebudú pôsobiť moc tvrdo a v spojení s obľúbeným nude odtieňom rúžu bude výsledný "look" očarujúci.
"FESTIVAL VIBES"


Kedy sa dá najlepšie vyblázniť s make-upom, keď nie na festivale? Popustite uzdu fantázii a nechajte sa uniesť krásnymi vzormi a prvkami, ktoré sú pre festival ako stvorené. K tomu Vám pomôže zelená očná linka Safari Matte.
0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť