Kategórie

Posledný príspevok

Sprievodca trendmi v líčení na rok 2017

Sprievodca trendmi v líčení na rok 2017


Kontúrovanie, strobing a matné pery. Tieto trendy sme si zamilovali v roku 2016. Rok 2017 je pred nami a s ním prichádzajú celkom nové.

Do našich kozmetických taštičiek sa vráti vo veľkom štýle lícenka. Nebudú chýbať ani výrazné farby rúžov na pery a glitre. Nechajte sa previesť  hlavnými trendmi v líčení na rok 2017.

 

Matné pery

Už koncom roku 2016 ponúkala takmer každá kozmetická značka vlastný matný rúž. Tak veľmi sme si ich zamilovali. Preto sa nedá čudovať, že tento trend bude jedným z najciteľnejších aj v roku 2017.

Ako na matné pery? Vyčarujete si ich rôznymi spôsobmi. Môžete použiť ten úplne najzákladnejší, a to kontúrovaciu ceruzku na pery, s ktorou vykreslíte celé pery. Ale môžete si vybrať aj z našej skutočne širokej ponuky klasických a tekutých rúžov na pery. Po aplikovaní kontúrovacej ceruzky, ktorá spevní pery a určí ich líniu, sa nanašáju naozaj ľahko.

 

 

Stavte na odvážne farby

Nie len na perách, ale aj na lícach, či očiach, sa v roku 2017 môžete pohrať s farbami. Vyberte jednu alebo dve odvážne a tie vkusne ich skombinujte. Nemáte toľko odvahy? Skúste odvážnejšiu farbu aspoň na perách. Vybrať si môžete spomedzi tých najrôznejších odtieňov. My odporúčame napríklad fialovú, modrú alebo žiarivú ružovú.

 

 

Lícenka je späť!

V posledných rokoch nepatrila lícenka medzi top produkty. Hlavne preto, lebo ju vo veľkej miere zastúpili kontúrovacie sety, rozjasňovače a bronzery. Teraz je ale späť a to skutočne vo veľkom štýle!

Na prehliadkových mólach na nadchádzajúcu sezónu lícenka poriadne zažiarila. Poprední svetoví make-up artisti sa nebáli siahnuť po tých najvýraznejších odtieňoch. Aby ste si tento trend mohli vychutnať aj vy, vybrali sme pre Vás tie najkrajšie lícenky. Do svojej kozmetickej taštičky ich určite rady vrátite alebo zaradíte.

 

 

Lesk a rozjasnenie

Strobing, rozjasňovanie tváre, sme v roku 2016 milovali. A budeme ho milovať aj v roku 2017! Vďaka rozjasňovaniu vyzerá naša pokožka krajšie a zdravšie. Rozjasňovače dokážu pozdvihnúť a opticky skrášliť naše črty. A práve to je to, prečo na ne nedáme dopustiť.

Jemný lesk na tvári počas bežného dňa na zvýraznenie pier a lícných kostí? Alebo odvážnejšie rozjasnenie na párty alebo či udalosť? Áno, prosím!


Dymové líčenie

Aj dymové líčenie zažíva svoj comeback! Najviac trendy je jeho klasické, čierne prevedenie. Krásne zvýrazní oči. V roku 2017 ho však nekombinuje s výraznými, ale skôr s prirodzenými rúžmi na pery a čistou pleťou.

 

 

Glitre, trblietky a ligôtky

Trblietať sa a žiariť? To nie je pre každú. Ale ak máte vhodnú príležitosť, v ideálnom prípade skúsenú vizážistku, po trblietkach môžete siahnuť aj tak. Trendy sú nielen pri líčení očí, ale aj pri extravagantom líčení obočia alebo pier. Ak máte chuť experimentovať, určite vyskúšajte aj tento trend.

 
0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť