Kategórie

Posledný príspevok

Sexy jesenné líčenie

Sexy jesenné líčenie

Za jesenné farby sa považuje oranžová, žltá a zlatá. Neznamená to, že jesenné líčenie nemôže mať iné zfarbenie. Naša vizážistka Miriam sa rozhodla využiť odtiene fialovej a vytvoriť sexy líčenie, s ktorým rozhodne zažiarite.

Pre toto líčenie modelky Alice sa vizážistka Miriam použila paletku od značky Sleek MakeUP s názvom iDivine Enchanted Forest. Postup líčenia Vám už priblíži sama Miriam.


Postup líčenia očíKrok 1: Najprv som naniesla farbu pod obočie, použila som bielu č. 1, pre rozjasňujúci efekt. Následne som použila odtieň č. 2 nad pohyblivé viečko, aby sa farebné prechody pekne prelínali.

Krok 2: Do vnútorného kútika oka som naniesla odtieň č.3, svetlomodrý, na prežiarenie líčenia. Hviezdou tejto paletky je č. 5, zaujímavá fialová farba, ktorú som použila na zvyšok pohyblivého viečka. Oživí pohľad a zvýrazní farbu očí. 


Krok 3: Do kontúry som naniesla č. 10, o stupienok tmavšiu červenofialovú farbu burgundy ako je odtieň č. 2, čo pridá pohľadu hĺbku.
Na spodnú linku som zopakovala odspodu do vnútorného kútika oka odtieň č. 3 a následne č. 10.

Krok 4:
Na vonkajší kútik oka som zvolila odtieň č. 12, čím som sa snažila docieliť stmavenie.


Krok 5:
Aby sme však zamedzili dramatickému vzhľadu a začervenaniu očí, naniesla som aj vnútornú čiernu kajalovú linku. Oko som orámovala čiernou tekutou linkou, ktorú som ťahala do mačacieho tvaru. Použila som na to set na obočie Sleek Brow Kit v najsvetlejšom odtieni Light, je to vlastne farebný vosk s púdrovým tieňom. Aplikovala som moje najobľúbenejšie umelé mihalnice Ardell Demi Wispies, a následne som ich ich spojila s prirodzenými riasami pomocou maskary s kolagénom značky Soap&Glory.

 


Líčka a pery

Pri takto nalíčených očiach máme niekoľko možností ako upraviť zvyšok tváre. Ja som na líčka zvolila zapečenú tvárenku Milani v odtieni 03 Berry Amore. Pre prirodzenejší look som naniesla rúž Milani Colorstatement, odtieň 26 - Nude Creme. Pre odvážnejšie dámy odporúčam použiť rúž Jordana Modern Matte v odtieni 09 - Matte Dare, pre výraznejší večerný „wampy“ vzhľad.
Make-up: Miriam
Photo: Faceproduction.sk
Modelka: Alica
1 Komentár

Komentár

Autor komentára: Katka
Nádherné líčenie. Mňa by zaujímalo ako vyzerá Miriam. Líčenie jej ide skvelo :)

Pridajte komentár

Reload

Vložiť