Kategórie

Posledný príspevok

Romantické líčenie

Tag
Romantické líčenie

Síce Valentín bol minulý mesiac, ale predsa romantiky nie je nikdy dosť. Vytvorte si krásne romantické líčenie aj počas všedného dňa. Návod ako na to, si pre Vás pripravila Miriam aj s popisom presných produktov, ktorými je nalíčená modelka Nina na fotkách.

Po očistení a ošetrení pleti som naniesla modelke na pleť tekutý make-up Genius Foundation v odtieni Natural Beige. Make-up sa krásne vstrebe a splynie s odtieňom pleti. Pre zafixovanie make-upu som aplikovala púder Milani The Multitasker Face Powder v odtieni Light Medium.

Pri líčení netreba zabúdať ani na úpravu obočia. Obočie som zvýraznila a zafixovala pomocou gélu na obočie Sleek MakeUP Brow Perfector v odtieni Dark Brown. Obočie zostane upravené a zafixované počas celého dňa.
A teraz k líčeniu samotných očí. Avšak ešte predtým som naniesla na viečka podklad pod tiene Get Set Eye Shadow Base od značky W7 v odtieni Neutral. Vďaka nemu tiene vydržia na viečkach dlho a farby budú trvácne a intenzívnejšie. Pod obočie som aplikovala druhý matný očný tieň z paletky na očné tiene E-style Perfect Harmony Palette v odtieni 02 Charm. Tento istý tieň som naniesla aj na pohyblivé očné viečko. Do vnútorného kútika oka som použila prvý odtieň z tej istej paletky, ktorý obsahuje jemný perleťový odlesk. Ten oči zvýrazní a dodá im žiarivý efekt. Pre zvýraznenie oka som nad pohyblivé viečko aplikovala predposledný odtieň z paletky 02 Charm. Tento hnedý odtieň s nádychom do fialova má ľahký lesk, ktorý je na oku nenápadný až ho takmer nie je vidieť. Do záhybu viečka som použila najtmavší odtieň z tejto paletky, ktorý prehĺbi pohľad a dodá mu troška dramatický výraz. Na spodné viečko som naniesla taktiež druhý odtieň s perleťovým nádychom a na zjemnenie prechodu som použila štvrtý odtieň. Do vonkajšieho kútika som naniesla ten najtmavší hnedý tieň z paletky, ktorý oči zvýrazni.

Následne som na pohybllivé viečko naniesla striebornú vodeodolnú ceruzku Waterproof Eye Liner od značky E style v odtieni 06 Silver. Pre intenzívnejší vzhľad som nad striebornú ceruzku aplikovala linku v pere Fine Eyeliner Felt Pen od značky W7.

Oči som zakončila pomocou maskary s argánovým olejom Argan Eyes Mascara taktiež od značky W7. Do vnútorného kútika oka som naniesla bielu kajalovú ceruzku Kajal Eye Liner od E style v odtieni 01 White.

Pod oči som použila očný korektor Catwalk Concealer Wand od značky W7 v odtieni Light.
Pre zvýraznenie lícnych kostí som použila zapečenú lícenku Milani Baked Blush  v odtieni Luminoso, ktorá líčka krásne rozžiari a dodá im zdravý vzhľad. Nad lícne kosti a nad hornú peru som použila prvý odtieň z rozjasňovača Highlighting Palette od značky Sleek MakeUP. Na záver som na pery aplikovala matný rúž Color Statement Matte Lipstick od značky Milani v odtieni Darling.
Make-up: Miriam
Modelka: Nina
Fotografie: Faceproduction.sk

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť