Kategórie

Posledný príspevok

Po čom ženy túžia?

Po čom ženy túžia?

Vybrali sme pre Vás - mužov top darčeky, ktorými svoje polovičky rozhodne potešíte. Toto sú najžiadanejšie darčeky u nás!

 

Po farbách

Ženy milujú farby a všetko s nimi spojené. Najlepšie na perách! Preto stavte na istotu a siahnite po bestselleri – tekutých matných rúžoch. Tekutý matný rúž Amore Matte od Milani je miláčikom mnohých žien. A patrí medzi najžiadanejší vianočný darček. Ak hľadáte lacnejšiu, ale rovnako dobrú kvalitu, obdarujte svoju polovičku tekutým rúžom Sweet Cream Jordana a pokiaľ má rada luxus, tak siahnite po tekutom matnom rúži Dreamy Nabla. Verte, že ktorýkoľvek z týchto troch rúžov vyberiete, tak Vaša partnerka bude skákať od radosti.
Po krásnej pleti

Ničím nespravíte ženu šťastnejšou ako tým, že ju obdarujete produktmi, po ktorých bude mať dokonalú pleť. A verte, že Vás to finančne rozhodne nezruinuje. Najnovším hitom sú látkové masky, ktoré používa momentálne viac ako 80% žien. Z našej ponuky Missha látkových masiek rozhodne vyberiete. Keď ich doplníte o darčekový set Missha tak verte, že budete mať domá krásku s dokonalou pleťou žiariacou šťastím.
Po poriadku

Aj vy poznáte ten neporiadok po líčení? Šminky rozhádzané po celej miestnosti a všade neporiadok. Po tom netúži žiadna žena. Doprajte jej organizér na rúže, ktorý vyrieši jej dilemu. Každá žena má veľa rúžov a nič nie je pre ňu krajšie ako to, že si ich má kam pekne zoradiť a uložiť.Ak stále ešte váhate, prinášame Vám ďalšie tipy:

  • LUXUS – Rozhodne siahnite po limitovanej kolekcii NABLA alebo po naozaj luxusných a kvalitných riasach Velour Lashes.

  • RELAX – Čo môže byť v zime krajšie a pohodovejšie ako horúci kúpeľ s voňavou telovou kozmetikou? Darčekové sady I Love potešia každú ženu, pretože majú úžasnú vôňu, ktorá je cítiť ešte dlho po kúpeli.

  • Už ste naozaj v koncoch? Ak si už neviete rady s darčekom, vyriešte to naozaj veľmi jednoducho. Darčekovou poukážkou. Každú ženu poteší, ak si bude môcť vybrať podľa seba.


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť