Kategórie

Posledný príspevok

Novinka NABLA – kombinácia myšlienok fyzikov a umelcov v kozmetike

Novinka NABLA – kombinácia myšlienok fyzikov a umelcov v kozmetikeKrasotika vám prináša novú, taliansku značku kozmetiky NABLA. V tomto článku vám predstavíme jej filozofiu a kvalitu produktov.


NABLA je symbol, ktorý používajú fyzici. Opisuje prírodu jasným a priamym spôsobom. A to je aj filozofia tejto talianskej značky. Byť úprimný k zákazníkom, šetrný voči prírode. Značka ponúka kvalitné kozmetické produkty, ktoré pomôžu každej žene prejaviť jej individualitu.

Produkty značky NABLA prinášajú vysokú kvalitu vo forme špeciálneho zloženia, ktoré je bohaté na rôzne prísady a suroviny. Tie získavajú pomocou vzácneho výskumu a vyberajú na základe veľmi vysokých štandardov.

Výrobky tejto značky netestujú na zvieratách. Ide o základný bod jej filozofie. Rešpekt a láska k zvieratám je mimoriadne dôležitá. NABLA vlastní certifikát PETA. Ten je jasným dôkazom toho, že produkty a ani ich zložky v žiadnom prípade netestovali na zvieratách.

Produkty neobsahujú žiadne farbivá živočíšneho pôvodu, ako je napríklad karmín. Takmer všetky produkty sú veganské: okrem tých, ktoré obsahujú včelí vosk. Či je produkt veganský, alebo nie, si skontrolujete v každom popise produktu.


Zoznámte sa s tým najlepším, čo NABLA ponúka

Značka NABLA ponúka vysokokvalitné produkty za prijateľnú cenu. Preslávila sa hlavne unikátnymi tekutými matnými rúžmi Dreamy Matte Liquid, ktoré majú 100 % veganské zloženie. Obsahujú bambucké maslo a hydratujú pery, pričom im zaistia dokonalý matný efekt.
Aj vás určite ohromia vodoodolné krémové očné tiene Créme Shadow. Perfektne sa s nimi pracuje a vďaka ich konzistencii sú ideálne na tvorbu dokonalých očných liniek. Ak preferujete púdrové očné tiene, zaujmú vás mono očné tiene Nabla Eyeshadow. Ponúkajú rozmanitú paletu perleťových a matných odtieňov, ktoré sú skvelo
pigmentované.
Medzi top produkty patrí aj špeciálna zlatá očná linka Nabla Dazzle Liner Klimt. Má chromatický efekt a neskutočne precízny aplikátor. S týmto kvapalným zlatom sa stanete hviezdou večera!
Ukázali sme vám to najlepšie zo značky NABLA. Veríme, že si ju obľúbite aspoň tak, ako ju obľubujú známi make-up artisti!


Celú ponuku NABLA nájdete tu.0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť