Kategórie

Posledný príspevok

Najnovšie jesenné trendy v líčení

Najnovšie jesenné trendy v líčení


Je tu jeseň a s ňou aj nové trendy v líčení. Či už máte radi metalické farby, čiernu linku, jemné odtiene alebo chcete experimentovať, určite si budete mať z čoho vybrať.

Metalické oči


Metalické farby sú jedným z najhorúcejších trendov posledných sezón. Na jeseň sa však nosia tak, ako sme ich ešte nevideli. Na mólach boli predvedené v kombinácií so smoky eyes, čo im dodalo hĺbku a nám celkom nový pohľad na ne. Ak sa ale na túto kombináciu necítite, vôbec to nevadí, pretože metalické odtiene si môžete užiť aj inak. Stačí, ak si vyberiete ten správny, ktorý sa Vám hodí a vyhráte sa s ním. Pokojne ho naneste na celé viečko pre ozvláštnenie make-upu alebo stavte na elegantnú metalickú linku.

Umenie s čiernou linkou


Trend, ktorý sa na dizajnérskych prehliadkach objavoval skutočne často je „umenie s čiernou linkou“. Výhodou čiernej linky je to, že pristane skutočne každému. Dôležité je len venovať čas učeniu sa a skúšaniu, čo pristane práve Vám. A keď to objavíte, nebojte sa vyskúšať aj extravagantné looky, ktorými zaručene zaujmete.

Pery v berry odtieňoch


Malinové, černicové
alebo čučoriedkové pery letia! Perfektne ladia k nahému líčeniu, k čiernym linkám, ale aj k farebným očným tieňom. Preto, ak hľadáte vhodný jesenný rúž, stavte na berry odtiene, uvidíte, že si ich rýchlo zamilujete.

Hravé farby na očiAk sa pýtate, aká farba je tento rok top, odpoveď je, že trendy sú všetky jasné farby. A to hlavne na očiach, kde sa s nimi môžete vyhrať tak, ako sa s nimi vyhrali vizážisti na prehliadkach od Mulberry až po Annu Sui. Farebné očné tiene
, spodné linky, ale aj tiene pomocou tekutých farebných liniek - toto všetko si teraz môžete dovoliť.

Púdrové odtiene


Od ružovej po broskyňovú, všetky púdrové, nežné a ženské odtiene sú in. Ak máte rada nahý a ľahký make-up, bude sa Vám páčiť, že ho môžete nosiť aj počas jesene a stále budete kráčať s módou. Práve bledé béžové a pastelové odtiene ovládli tváre modeliek a opantali divákov počas týždňa módy. Vyskúšajte jemnú ružovú alebo broskyňovú na líčka
oči alebo pery.

Zdroj obrázkov: Harpers Bazaar

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť