Kategórie

Posledný príspevok

Módny veľtrh Trenčín Mesto Módy s Krasotikou

Módny veľtrh Trenčín Mesto Módy s Krasotikou


Móda. Štýl. Krása. V týchto troch znameniach sa niesol víkendový módny veľtrh Trenčín Mesto Módy, ktorého sa zúčastnilo až 140 vystavovateľov.

Počas celého piatka a soboty ste sa mohli prísť pokochať rôznymi štýlovými kúskami oblečenia, šperkov, kabeliek či kozmetiky. Počas dňa bol pre návštevníkov výstaviska pripravený bohatý kultúrny a hudobný program.

Samozrejme nemohol chýbať ani stánok Krasotiky, kde sa na Vás tešili obľúbené značky Nabla, Milani či Jordana.Počas celého dňa boli na móle predvádzané modely svetových módnych návrhárov. Modelky boli skutočne nádherné a samozrejme o ich make-up sa starali naše vizážistky z Krasotiky.Celý veľtrh bol zakončený veľkolepým galavečerom, ktorý odštartovala módna prehliadka Prierez módou. Šaty, make-up aj vlasy modeliek sa niesli v znamení rôznych štýlov ako Flappers, Sixties, Hippies, Eighties či v znamení Punku. Naše vizážistky sa s make-upom skutočne vyhrali a výsledok si môžete pozrieť aj vy na nasledujúcich fotkách.Bola to nezabudnuteľná atmosféra a ďakujeme všetkým našim zákazníčkam, ktoré nás prišli pozrieť.

Photo by Simona Ščibravá


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť