Kategórie

Posledný príspevok

Milani Cosmetics

Tag
Milani Cosmetics
Značku MILANI COSMETICS vám určite už netreba predstavovať, keďže sa jedná o obľúbenú značku za veľmi priaznivé ceny v našom kozmetickom svete. Ak by sa medzi vami našiel predsa len niekto, kto o tejto kozmetickej značke ešte nepočul prosím kliknite na MILANI COSMETICS. 
Pod lupu sme si tento krát zobrali nasledujúce produkty od tejto svetoznámej značky:
  • Milani Color Statement Lipstick - Nude Créme,
  • Milani Baked Blush - Berry Amore,
  • Milani Bella Eyeshadow - Gold,
  • Milani Fierce Foil Eyeshine - Venice.   

Milani Color Statement Lipstick

Odtieň 26 Nude Créme: Tento rúž sľubuje dokonalú farbu už v prvej vrstve a navyše je obohatený o vitamíny, ktoré rozmaznávajú vaše pery.

S týmto odtieňom určite nudu nezažijete. Zlatý lesklý obal vyzerá luxusne elegantne.  

Odtieň je trošku tažšie  popísateľný - svetlá, neutrálna, ružová farba s nádychom do broskyňovej, pekne vás rozžiari nič "mŕtvolne make-upové ". Tento odtieň, dovolím si tvrdiť, pristane každému farebnému typu. Hodí sa na denné líčenie, keď chcete vyzerať prirodzene, stačí k nemu  použiť  len riasenku. Ale aj k večernému, výraznému tzv. dymovému líčeniu, kde decentne osvieži celý vzhľad.

Je krémovej konzistencie, tie čo nemajú radi trblietky a perleť, no hľadajú krásnu sýtu farbu, si prídu na svoje. Výdrž je ako pri lepších klasických rúžoch, približne do dvoch hodín. Cena je primeraná kvalite a nie je prehnaná. Tie, ktoré majú radi voňavú kozmetiku sa tiež potešia, vonia mi po malinách. Takáto svetlejšia farba nepotrebuje nutne kontúru, hravo si ho zvládnete naniesť aj keď čakáte v kolóne na zelenú. :)

Milani Color Statement Lipstick

Odtieň Berry Amore 26 Nude Créme: Táto zapečená lícenka obsahuje jemnú perleť, ktorá je však na pleti nenápadná. Skôr len líčka jemne rozžiari aby nevyzerali vysušene.

Odtieň je tehlovo škoricový. Viem si ju predstaviť na jesenných typoch, ale vynikne aj cez leto na opálenej pleti. Pre bleduľky by som ju veľmi neodporúčala. Na fotke nižšie môžete vidieť mono očný tieň Milani Bella, v ľavo (budem o ňom hovoriť trochu neskôr) a v pravo už spomínanú lícenku.

Dá sa použiť veľmi jemne, ale aj navrstviť, takže intenzitu si zvolíte sami – odtieň dá sa dobre odstupňovať. Vydržala mi od rána do večera, bez zmeny. Zlatý elegantný obal v sebe ukrýva mini zrkadielko a štetec na nanášanie. Osobne preferujem pre precíznejšiu aplikáciu štetec, ktorý je určený priamo na líčka.

Milani Bella Eyeshadow

Odtieň Bella Gold: Zlatý odtieň je fakt skvelo pigmentovaný.

Dá sa nanášať prstami, štetcom ale aj namokro pre ešte intenzívnejšiu farbu. Ja vždy používam aj podklad pod očné tiene. S podkladom mi vydržal celý deň. Farba je ideálna pre zelenoočky, krásne bude vyzerať na opálenej pokožke v lete.

Hodí sa na denné aj večerné líčenie,  je to skvelo kombinovateľný odtieň.  Vrelo odporúčam, isto nebudete ľutovať za tú cenu je to fakt top. Obal vyzerá tiež pekne elegantne. Už sa teším, keď otestujem aj iné odtiene. :)

Milani Fierce Foil Eyeshine

Odtieň Venice: Tieto tiene, nie sú klasické práškové tiene, ale sú to lesky na oči s trblietkami.  

Studené odtiene, konkrétne bielo-strieborná, oceľovo-strieborná, kráľovsky modrá a tyrkysová. 
Táto farebná škála je  ideálna pre hnedoočky,  ale pekne kontrastujú aj na zelených očiach. Na modré ich neodporúčam, lebo nevynikne dúhovka oka. Ideálne na večerný letný make-up.

Pravdupovediac sa priznám, že tiene tohto typu mi nikdy nejako extra nedržali, keďže mám mastnejšie viečka. Na čistom viečku, bez použitia bázy pod tiene mi nedržali. Farba mi neprišla dosť sýta a kryjúca, zaliezali mi do záhybov oka.

Odporúčam ich používať v kombinácii s práškovými tieňmi len na pohyblivé viečko. S použitím bázy pod tiene a nanesením neutrálneho perleťového očného tieňa mi držali už lepšie a farby vyzerali sýtejšie. Aplikátor sa osvedčil viac,  ako nanášanie prstami. Zvolila som aplikáciu prikladania plochou špičkou, treba robiť čo najmenšie ťahy. Výsledok sa dostaví.  Najkrajšie ukázali vo vnútornom kútiku oka a na strede viečka. 

Čo sa týka farieb intenzita aj lesk bol najvyšší pri oceľovo-šedej a bielej. Tyrkysová s modrou viac zaostávali,  predpokladám , že  svetlejšie farby majú  lepšiu priľnavosť.

Môj verdikt je taký, že držia, lesk je ohromujúci, len treba byť trošku trpezlivejší, kým prídete na to ako ich správne aplikovať.

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť