Kategórie

Posledný príspevok

Make-up podľa celebrít: 3 hviezdy a 3 make-up looky, ktoré budete milovať!

Make-up podľa celebrít: 3 hviezdy a 3 make-up looky, ktoré budete milovať!

Známe osobnosti sa do nášho povedomia dostávajú každý deň. Časom sa na niektoré z nich naviažeme. Stotožníme sa s nimi alebo sa z nich stanú ikony, ktoré nás inšpirujú.

Ak sa práve neskrývajú za veľkými slnečnými okuliarmi pred objektívmi paparazzov, ich make-up je dokonalý. Zverili ho do rúk profesionálnych make-up artistov.

My vám prezradíme najlepšie triky a tipy, ktoré používajú pri líčení celebrít.


KARDASHIANKYKeď sa povie “make-up celebrít”, Kardashianky napadnú každému ako prvé. Sestry, ktoré určujú trendy a ich make-up je vždy perfektný. Jedna z nich, Kylie, navrhla celú líniu dekoratívnej kozmetiky. Tá dnes patrí medzi najpopulárnejšiu na celom svete.Prečo je ich make-up taký výnimočný?

Make-up sestier Kardashianiek uchvátil svet hlavne svojou dokonalosťoi. Je založený na perfektnej pleti: make-upe a kontúrovaní. Perfektný základ dopĺňajú o rúže v nude odtieňoch alebo o moderné tekuté matné rúže v neutrálnych, hnedých či nafialovelých farbách.

 


Ako sa nalíčiť podľa Kardashianiek?


Na pleť nanesieme podkladovú bázu, následne make-up, ktorý pleť perfektne zjednotí a zakryje všetky jej nedostatky. Ak je to potrebné, použijeme korektor.
Vykontúrujeme a rozjasníme tvár a vytvoríme perfektný tvar obočia, ktoré je pri tomto looku kľúčové.

Počas dňa nanesieme na riasy len
 
riasenku. Na večer oči zvýrazníme čiernym tieňom či linkou a riasenkou alebo umelými riasami. Na pery vyberáme nude rúž. Odtieň volíme podľa tónu pleti.


KATY PERRYDostali ste chuť na farby? Inšpirujte sa vizážistami speváčky Katy Perry. Jej looky sú často veľmi farebné, uletené a niekedy poriadne vyumelkované. Ale ako inšpirácia úplne perfektné.


Prečo je jej make-up taký výnimočný?

Výnimočnosť make-upu Katy Perry spočíva v nespočetnom množstve motívov a tém, s ktorými ladí. Raz je cukríkový, inokedy rebelský. Ale vždy je ale hravý a doplnený o umelé riasy a veselú farbu vlasov.
Ako sa nalíčiť ako Katy Perry?


Make-up Katy Perry je ako celok je najvhodnejší na špeciálne príležitosti. Určite však z neho vyťažíte aj počas všedných dní. Pri dennom líčení na neformálnu príležitosť vyskúšajte aspoň jeden prvok z make-upu Katy Perry a ozvláštnite svoje líčenie. Čo poviete napríklad na umelé riasy, rúž v divokej farbe alebo na farebnú linku na oči?


SELENA GOMEZLíčenie Seleny Gomez je vhodné na každý deň, pretože je založené na prirodzenosti a ženskosti. Speváčka a herečka je bez debaty krásna žena aj bez make-upu. Ale looky, ktoré vytvárajú jej vizážisti, určite stoja za povšimnutie. Či už na bežný deň, alebo na červený koberec.


Prečo je jej make-up taký výnimočný?

Unikátnosť make-upu Seleny Gomez sa skrýva v jeho precíznosti. Jej vizážisti prepájajú dokonalosť krásnej pleti prepojená so zmyslom pre detail. Vytvárajú make-up, zvýraznite ich vhodným make-upom a podobný look je na svete!Ako sa nalíčiť podľa Seleny Gomez?

Základom dokonalého prirodzeného make-upu je krásna a čistá pleť. Tú docielite iba správnou starostlivosťou o pleť a vhodnou životosprávou. Na peknú pleť stačí už len naniesť ľahký make-up a trošku ju rozjasnite rozjasňovačom.

Na oči tak stačí naniesť iba riasenku alebo aplikovať prirodzené umelé riasy, prípadne trsy.  Samozrejme, základom takéhoto prirodzeného nude make-upu je pekné, prirodzené obočie.


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť