Kategórie

Posledný príspevok

6 letných trendov v líčení, ktoré musíte poznať!

6 letných trendov v líčení, ktoré musíte poznať!

Leto. Horúce ročné obdobie, v ktorom máme chuť odviazdať sa a experimentovať. A presne v tomto duchu sa nesú tohtoročné letné trendy v líčení. Či už plánujete ísť na letné festivaly, rodinnú dovolenku alebo stráviť leto romantickými prechádzkami, s nasledujúcimi trendami budete kráľovnou leta kdekoľvek!


1. Eye-popping

Bavia vás veselé letné farby, ale neviete, ako ich využiť v líčení? Vyskúšajte nový trend eye-popping. Ukáže vám skvelú cestu, ako jednoducho dostať veselé farby do líčenia. Na eye-popping, teda rozmazané pastelové líčenie očí, nepotrebujete veľa. Stačí vám farebná očná linka alebo tieň a špirála. Všetko ostatné je už na vašej fantázii.Na eye-popping odporúčame vyskúšať mono očné tiene od Nably alebo tekutú očnú linku Color Envy. No chybu neurobíte určite ani paletkou Ultra Matte V1 či touto ceruzkou na oči od Jordany.2. Šťavnaté pery

 

Na tomto trende sa nám najviac páči jeho prirodzenosť. Ružové cukríkové farby a nejasný okraj pier nám napovedajú, že pery sa do tohto stavu dostali počas horúceho letného dňa. Vtedy je ťažké udržať farbu pier v dokonalom stave. Práve pre nedokonalosť a autenticitu je tento trend taký sympatický. Vyskúšajte ho aj vy!


 
Ak chcete podľahnúť tomuto trendu, neprehliadnite farbu na pery od W7 či lesk na pery od Jordany.


 

3. Červená, korálová, malinová a ďalšie

 

Napriek tomu, že červená farba je typická skôr pre sezónu jeseň/zima, tento rok si ju užijete už v lete. Trendové sú všetky jej výrazné odtiene od korálovej až po malinovú. Je len na vás, ktorú farbu si na pery zvolíte. My sme si tento trend zamilovali, lebo hlása jasné posolstvo: na letné líčenie vám stačia len výrazné červené pery a zvyšok make-upu môže byť prirodzený. A to je na horúce letné dni ideálne.


 
Krásne červené pery dosiahnete tekutými matnými rúžmi, siahnuť môžete napríklad po rúži Matte Me od Sleek MakeUp  alebo Matte Pigment Gloss od L.A. Girl.

 


4. Minimalizmus

 

Čo máte na lete najradšej? My to, že make-up môžeme viac rozžiariť. Môžeme sa vyhrať s farbami alebo vyskúšať niečo celkom nové. Toto leto skúšame nový trend, na ktorý nedáme už teraz dopustiť. Minimalizmus. Pri tomto praktickom trende používate len jedno multifunkčné líčidlo. Objavíte vďaka nemu skryté možnosti a s líčením sa ešte viac zabavíte.Multifunkčne sa dá výborne pracovať napríklad s mono očnými tieňmi od E Style
či s krémovou lícenkou Color Tint od Jordany.

 


5. Prirodzená pleť

 

Nesmierne sa tešíme, že trend neprirodzených a ťažkých masiek je preč. Už niekoľko sezón je trendy prirodzene, avšak hlavne zdravo vyzerajúca pleť. Efekt mladej a krásnej pleti sa začína pri starostlivosti o ňu a končí pri ľahkých make-upoch a BB krémoch, ktoré sú vhodné na leto.


Vyberte si nízku alebo strednú kryciu schopnosť, aby vaša pleť vyzerala prirodzene s miernym leskom. A v horúčavách sa budete cítiť pohodlne. Náš tip je tento tónovací hydratačný krém SPF 18 od theBalm.

 


6. Spodné očné linky

 

Máte chuť experimentovať? Alebo sa chystáte na párty a hľadáte inšpiráciu? Vyskúšajte trend spodných očných liniek. Či už sa rozhodnete pre čierne, alebo farebné, dokážete ich vyčarovať za pár minút. Ale efekt bude trvácny a určite ním zaujmete.Na toto líčenie oceníte vodeodolnú ceruzku od E Style či ceruzku Sleek MakeUp Twistup Eyeliner.


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť