Kategórie

Posledný príspevok

JAR 2017: MUST-HAVE PRODUKTY

JAR 2017: MUST-HAVE PRODUKTY

Jar je výnimočné ročné obdobie. Po dlhej a neúprosnej zime v nás rozprúdi celkom novú energiu. Všade navôkol pulzuje život a našu náladu ovplyvňujú aj slnečné dni. Sú čoraz dlhšie.

Aby ste sa na jar nie len cítili, ale aj vyzerali sviežo, prinášame vám prehľad top kozmetických produktov tejto jari.


BB krém s ochranným faktorom

Chcete aby vaša pleť na jar žiarila? Nezaťažujte ju extra krycím make-upom. Siahnite po BB kréme. Vašu pleť nie len rozžiari, ale aj vyživí a hydratuje.  Samozrejme, zjednotí tón pleti a zakryje drobné nedokonalosti. 

BB krém s ochranným faktorom navyše Vašu pleť ochráni pred silným slnečným žiarením, ktoré príde v neskorších jarných mesiacov.Farebné lícenky

Zima priniesla hlavne tmavšie bordové, či fialové farby. Na jar preto doslova túžime  po lícenkach v žiarivých farbách. Tie sú v tejto sezóne mimoriadne in. Objavili sa aj na prehliadkových mólach tých najprestížnejších dizajnérov.

Farby ako oranžová, červená alebo ružová sú v kurze. Vôbec sa ich nemusíte báť. Stačí si vybrať správny odtieň. Ak máte chuť na experimenty, vyskúšajte ešte výraznejšie farby. Napríklad žiarivú fialovú alebo ružovú.

NÁŠ TIP: Pastelové farby dokážu zalichotiť každej žene. Vyskúšajte aj lícenky v krásnych jarných a neutrálnych odtieňoch, ktoré môžete použiť aj ako očné tiene.

 

 
Bronzéry


Už dávno neplatí, že bronzéry sú vhodné len na letné líčenie. Každý bronzér už nie je lesklý a s oranžovým podtónom. Bronzéry v našej ponuke majú prirodzené farby, s ktorými viete ľahko pracovať.

Broznéry pridávajú pleti krásny a prirodzene opálený nádych počas celého roka a dokonca s niektorými z nich môžete aj kontúrovať. Vyberte si ten bronzér, ktorý Vám bude vyhovať najviac a osviežte ním svoj jarný look.


Matné rúže na pery

Matné rúže nevychádzajú z trendu. Ak sa vám páčia tie v žiarivých či nezvyčajných farbách, naberte odvahu a vyskúšajte ich túto jar. Uvidíte, že extravagatnú zmenu nakoniec uvítate. A hneď sa poobzeráte po ďalších šialených odtieňoch.Nebojte sa, odviažte sa! Veď kedy je najlepší čas experimentovať s farbami, ak nie na jar!?

 

Prajeme Vám krásne slnečné dni! ☀


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť