Kategórie

Posledný príspevok

Inšpirácia na Valentínske líčenie

Tag
Inšpirácia na Valentínske líčenie
Valentín sa blíži, a preto sme sa rozhodli Vám priniesť inšpiráciu na líčenie ideálne na večer 14.2. Či už sa chystáte na romantické rande vo dvojici alebo valentínsku dámsku jazdu, prinášame Vám inšpiráciu ako sa pre túto špeciálnu príležitosť nalíčiť krok za krokom pomocou paletky MUA Glamour Nights. Jedným z hitov tejto sezóny je fialová a pastelová ružová, preto sme pre vás, milé dámy, pripravili sladké ružovkasté líčenie, ktorému na zvodnosti pridáva výrazná čierna očná linka.

Pred tým, ako sa pustíme do líčenia očí, pleť dôkladne očistíme, hydratujeme a následne zjednotíme dlhotrvajúcim mejkapom Revlon Colorstay. Tekutým korektorom Maybelline Dream Lumi Touch rozjasníme okolie pod očami a tesne pod obočím. Celú tvár následne zafixujeme púdrom.

Ďalej postupujeme krok za krokom podľa návodu uvedeného nižšie.

Postup Valentínskeho líčenia

  1. Obočie vyplníme a dotvarujeme pomocou kompaktnej sady na úpravu obočia od Makeup Revolution Focus & Fix. Pre dlhšiu trvácnosť tieňov aplikujeme na celé viečko v tenkej vrstve podkladovú bázu Milani Eyeshadow Primer.
  2. Pozdĺž spodného viečka a na horné pohyblivé viečko nanesieme fialový tieň z paletky MUA Glamour Night.
  3. Do ohybu oka a vonkajšieho kútiku horného viečka nanesieme tmavý hnedý tieň z tej istej paletky.
  4. Sýto ružovým tieňom zľahka rozotrieme hnedý tieň smerom k obočiu a do strán.
  5. Do približne prvej štvrtiny vnútorného kútika nanesieme krémvo-zlatistý tieň na rozjasnenie pohľadu.
  6. Na zvýraznenie celého oka použijeme čiernu tekutú linku a riasenku 2 v 1 Sleek Eyeliner/ Mascara Duo.

Pre svieži a zdravý vzhľad použijeme na líčka bronzer a lícenku v jednom - W7 Africa Bronzer. Je vynikajúco pigmentovaný a obsahuje drobné trblietavé mikro čiastočky, ktoré odrážajú svetlo.

Púder W7 Africa

Celé líčenie zakončíme neutrálnym rúžom od Makeup Revolution v odtieni The One (nezabudnite si ho pred odchodom zbaliť do kabelky).

Snáď vám naše valentínske krasotikovanie dodalo aspoň štipku novej inšpirácie a veríme, že si užijete nielen víkend, ale aj zvyšok roka plný lásky.

,,Vonkajšia krása je o to cennejšia, o čo viac vnútornej krásy skrýva.'' (W. Shakespeare)

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť