Kategórie

Posledný príspevok

Hviezda Fashion Weeku: Matný rúž od L.A. Girl

Hviezda Fashion Weeku: Matný rúž od L.A. Girl

 

Matný rúž od L.A. Girl, ktorý ste si v poslednom čase veľmi obľúbili, zažiaril na parížskom týždni módy. Vďaka poprednému vizážistovi Markovi Carrasquillovi dostal úplne nový rozmer. 


Na prehliadke H&M Studio S/S 2017 v Paríži, v hlavnom meste módy, zažiarili v novej kolekcii známej značky aj modelky ako Gigi Hadid a Winnie Harlow. Obe vyzerali famózne v unikátnom odtieni matného rúžu L.A. Girl .

 

Odtieň rúžu z parížského týždňa módy

Rúž od L.A. Girl objavil vizážista prehliadky celkom náhodou priamo v Paríži. Keď ho použil, všetci si ho zamilovali. Nemohli uveriť, že na prehliadke sa skutočne objavil a exceloval rúž za 4,60 eur

Jeho tajomstvo sa však skrývalo v jedinečnom odtieni, ktorý Mark Carraquillo vytvoril. V zákulisí zmiešal v malých plastových nádobkach dva odtiene –
Manic a Love Triangle.

 


Vďaka ich spojeniu vznikol skutočný poklad. Rúž, ktorý vyzerá dobre na každej. „Je to šialené, pretože farba skutočne vyzerá dobre na každej modelke. Bez ohľadu na jej tón pleti. Nenašli sme ani jedno dievča, na ktorom by rúž nevyzeral dobre.“ podotkol Mark.

 


Skúšali sme už nude, hnedé, mauve, aj červené odtiene. Snažili sme sa nájsť ten, ktorý by sedel a skutočne lichotil každej žene. Patránie po takom rúži sa ukončil až vizážistovi parížskeho fashion weeku, Mark Carrasquillo. Ukázal nám, že existuje univerzálny rúž, ktorý vyzerá dobre naozaj na každom.

A nielen to. Stojí 4,60 eur a jeho finish a výdrž sú neskutočné! Ako sám Mark povedal, keď zmiešal dva odtiene: „Rúž je tak bohato pigmentovaný, že to jednoducho muselo fungovať!“.

A fungovalo! Pozrite sa akú krásnu farbu vytvorili odtiene Manic a Love Triangle. Preto sa nebojte, vyskúšajte ich kombináciu a odvážte sa aj na ďalšie, vlastné a nevídané.
0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť