Kategórie

Posledný príspevok

Farby roku 2016 v líčení

Tag
Farby roku 2016 v líčení
Jar je v plnom prúde a aj v našich šatníkoch už prevláda pestré jarné oblečenie. Ako každý rok, tak aj tento spoločnosť Pantone určila hlavnú trendy farbu roka 2016. Teda dokonca tento rok až dve trendy farby, na ktoré by sme sa mali zamerať.

Novými vládkyňami módnych trendov či už v obliekaní alebo v líčení budú „Rose Quartz“ - púdrová ružová a „Serenity“ - jemná modrá. Odtieň Rose Quartz má pripomínať západ slnka, pučiace kvety i ružolícu tvár, zatiaľ čo modrý odtieň Serenity vyvoláva predstavu nekonečne modrej oblohy. Ich kombináciou vytvoríte úžasný efekt vo svete módy aj kozmetiky. V nasledujúcich riadkoch sa zameriame na kozmetické produkty v týchto farbách, ktoré jednoznačne nemôžu chýbať vo Vašej kolekcii dekoratívnej kozmetiky.

Či už je to námornícka modrá, kovovo azúrová, alebo kobaltovo modrá – vo svete líčenia je to tohtoročný trend. Krásny odtieň modrej farby má vodeodolná linka od americkej značky Jordana v odtieni Paradise, alebo očná linka od značky Milani v odtieni Sparkling Turquise. Tieto linky krásne zvýraznia oči a podčiarknu ich farbu.

Farby roku 2016 sa dajú perfektne kombinovať aj prostredníctvom očných tieňov. Takýmito tieňmi sú napríklad Milani mono očné tiene. Stačí ak si vyberiete odtieň Bella Sky a Bella Pink a skombinujete. Na vrchné viečko môžete aplikovať jemnú púdrovú ružovú Bella Pink a pozdĺž spodných rias naneste odtieň Bella Sky. Vytvoríte tak jemný mladistvý vzhľad, ideálny na slnečný jarný deň.

Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na pery, ktoré by mali jednoznačne túto jar upútať. V krásnej ružovej nájdete napríklad Krémové rúže Chunky Lips od anglickej značky W7. Rúže majú úžasnú maslovú konzistenciu a perfektnú pigmentáciu. Určite zaujmete napríklad odtieňom Scandal, ktorý je v nádhernej svetloružovej farbe s jemným pololesklým finišom. Ak radšej preferujete matný vzhľad pier, istou voľbou pre Vás budú matné lesky od značky Milani v nových ružovkastých odtieňoch Allure a Cherish. Jemnou ružovou môžete zvýrazniť aj Vaše líčka a to vďaka krémovej lícenke od značky Jordana. Tieň Pink Adore Vám zaručí svieži a mladistvý vzhľad.

Je jasné, že rok 2016 sa bude niesť v pastelových farbách. Samozrejme nielen vo vybraných dvoch farbách, ale aj v iných odtieňoch, ktoré ich dopĺňajú. Jednotlivé farby môžete kombinovať podľa farby Vašich očí, pokožky a vlasov. Využite Vašu fantáziu a vytvorte si trendy vzhľad do slnečných jarných ulíc.

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť