Kategórie

Posledný príspevok

Farba roka 2019 v líčení - Living Coral

Farba roka 2019 v líčení - Living Coral

Už viac ako desaťročie korporácia Pantone vyhlasuje farby roka. Na rok 2019 ňou bude farba 
Living Coral (živý koral), ktorá bude prítomná na módnych prehliadkach, v dizajne a pre nás v najdôležitejšom – v make-upe!


Spoločnosť Pantone túto farbu popisuje ako „oživujúcu, život oslavujúci koralovú farbu so zlatistým podtónom, ktorý jej dodáva svieži nádych.“ A niet sa čomu čudovať, pretože pri pohľade na túto farbu dýcha život. Všade, kde bude prítomný tento odtieň, osvieži, dodá energiu a podčiarkne nepútavé.

Living Coral je z hľadiska farebnej typológie teplý svetlý odtieň, ktorý v sebe nosí zlatistý nádych. Pristane bledším typom ako sú ryšavky, blondínky, ale na svoje si prídu aj tmavovlásky. Táto farba má v sebe "šťavu", ktorú dodáte všade tam, kde chýba život.
V našej ponuke sa taktiež nachádza mnoho produktov v tejto krásnej farbe plnej života. Jedným z našich top produktov, ktorý nájdete v tomto odtieni je známa lícenka od značky Milani Baked Blush v odtieni Luminoso, na ktorú nedajú dopustiť ani mladé ani zrelšie ženy. Má perlový finiš a pleti dodá okrem nádhernej farby aj jemný lesk.Keď sme už pri leskoch, vedeli ste, že na našej stránke ponúkame tie najkvalitnejšie rúže o značky Milani? Sú dostupné v neskutočnom množstve farieb, ale my sme pre Vás vybrali odtieň Coral Addict, ktorý obsahuje jemný lesklý finiš, krásne pery hydratuje a neobsahuje trblietky. Ak túžite skôr po matnom finiši a dlhotrvácnosti, zvoľte značku Jordana a ich nesmrteľné tekuté matné rúže Sweet Cream. Krásnu koralovú farbu nájdete v odtieni Strawberry Cheesecake.
Taktiež Vám ponúkame aj iné produkty v odtieni Living Coral – značka L.A. Girl má v ponuke jeden z najpredávanejších a najpoužívanejších odtieňov farebných korektorov v odtieni Peach. Značka Nabla nám zase ponúka palety očných tieňov, kde sa nachádzajú neskutočne krásne odtiene korálovej farby. Odtieň Vanitas v Dreamy palete alebo odtieň Bolero v Soul Blooming palete. Farba Living Coral naozaj prežíva vo veľa produktoch na Krasotike.Tento vibrujúci odtieň si jednoducho zamilujete! Skúste miesto kontúrovania zvoliť iba lícenku v odtieni Living Coral. Vašej tvári to prinavráti mladosť, líčka zapýrené ako kedysi, keď sme ako malé behali po záhrade s chlapcami. Hovorí sa, že tento odtieň lícenky je v make-upe najuniverzálnejší a hodí sa doslova každému typu pleti, pretože ide o prirodzený odtieň, ktorý sa na pleti zvyčajne objavuje pri zvýšenej námahe, či vtedy keď sa hanbíme :)Korálový odtieň, ktorý poznáme tiež aj ako lososový sa v make-upe využíva
aj na zakrytie kruhov pod očami. Ak ste sa dobre nevyspali a pod očami sa Vám objavili nepekné sivasté "podkovy" stačí, ak jemne aplikujete korektor v tejto farbe na postihnuté miesta. Očné okolie v tomto tóne zneutralizuje a krásne sa rozjasní. Skúste taktiež pridať takýto odtieň s perlovým alebo matným finišom na očné viečka a zvoliť k nemu len klasickú linku. Pleti, ktorá je v studenom tóne prinavráti teplo. Veľmi trendy v oblasti make-upu je aj aplikácia rúžu nie len na samotné pery, ale i na líčka a oči. K tomu je ideálny produkt Contour Stick v odtieni Dreamy. Stačí následne produkty na takýchto miestach zapúdrovať. Je to hravé a dievčenské. Vaša pleť - ako by povedala spoločnosť Pantone - bude oslavovať život. Tak ho oslavujte :)

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť