Kategórie

Posledný príspevok

Edícia skutočné ženy skutočným ženám

Edícia skutočné ženy skutočným ženám
Na obálkach časopisov, na internete či v televízii neustále vidíme dokonalé modelky s vysnívanými črtami tváre alebo s perfektnou postavou. Krasotika sa rozhodla ísť trošku iným smerom a preto vymyslela edíciu Skutočné ženy skutočným ženám. Poslaním tejto edície je povedať vám, že každá žena môže byť krásna a je krásna. Preto sme sa aj my rozhodli predstaviť vám niektoré zamestnankyne z Krasotiky v trošku inom svetle. Tiež majú rôzne starosti či radosti ako snáď každá žena. Niektoré sa starajú o rodinu a iné sa venujú štúdiu, no popritom im robí radosť Krasotika.

Edíciu Skutočné ženy skutočným ženám začíname tvoriť prvým ročným obdobím – zimou. Chladné, ale napriek tomu krásne obdobie vám predstavuje Veronika, ktorú môžete vidieť na rôznych prospektoch počas celej zimy. Veronika sa stará o všetky vaše otázky, rada odpovie na vaše komentáre, ale taktiež vyrieši akékoľvek nezrovnalosti. Zákaznícka podpora sa stala jej každodennou radosťou v Krasotike.


Pýtate sa prečo práve Veronika stvárňuje zimu? Tak sa poďme troška pozrieť do farebnej typológie. Veronika je svetlý až porcelánový typ s ružovým podtónom pleti. Pokožka má chladný žiarivý nádych. Radí sa medzi takzvané bledulky. Farba očí je sivomodrá a správne odtiene dokážu efekt chladnej zimy len umocniť.

Veronikine líčenie očí sa skladá z ľadovej modrej farby, ktorá krásne vyznieva s výraznou čiernou linkou. Vnútorné kútiky očí sú ladené do žiarivej striebornej, ktorú dokonale dopĺňa jemný kamienok. Pery zdobí lesk na pery v chladnom ružovom odtieni. Celé líčenie je zakončené výraznými kontúrami a rozjasňovačom, ktorý podčiarkuje chlad a mráz. Práve tie sú typické pre zimné obdobie.

Veríme, že edícia Skutočné ženy skutočným ženám sa vám bude páčiť, a že týmto spôsobom spoznáte troška inak zamestnankyne Krasotiky. Sme tím ľudí, ktorý má vášeň pre krásu a preto veríme, že každá žena môže byť krásna bez ohľadu farby pokožky, vlasov či očí. Je dôležité nájsť na sebe to krásne, ktoré potom stačí len troška vyzdvihnúť. A povedzme si úprimne, k tomu nám pomáha aj kozmetika :)


My sa už tešíme na ďalšie ročné obdobie. A čo vy?


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť