Kategórie

Posledný príspevok

Edícia skutočné ženy skutočným ženám - JAR

Edícia skutočné ženy skutočným ženám - JAR

Vonku sa otepľuje, slniečko svieti a pomaly sa lúčime so zimou. Nielen vonku, ale aj v kozmetickom svete. Chladné farby vystriedajú svieže jarné odtiene. Či už v našich šatníkoch alebo v líčení.

Edíciu „Skutočné ženy skutočným ženám“ sme začali tvoriť v zimnom období, ktoré pre Vás stvárnila 
Veronika. Tentokrát budeme pokračovať o niečo teplejším obdobím: jarou. Toto krásne ročné obdobie Vám predstaví ďalšia členka nášho tímu Krasotika, Zuzka

Už Vás ohúrila nejaká fotka či video na našom Facebooku alebo Instagrame? Pomáhajú Vám fotografie na našej stránke pri výbere produktov? To všetko má „na svedomí“ Zuzka. Stará sa o všetky grafické návrhy a snaží sa čo najvernejšie zobraziť produkty, aby ste si z nich mohli pohodlne a jednoducho vybrať a obohatiť tak svoju kozmetickú zbierku.


Jar žije sviežimi odtieňmi


Pýtate sa, prečo Zuzka stvárňuje práve jar? Zuzka je svetlejší typ s podtónom pleti ladeným dožlta. Pre dodanie sviežeho jarného vzhľadu bola na pleť aplikovaná marhuľková lícenka a rozjasňovač. Ten dodá pleti zdravý nádych a podčiarkne celkovú sviežosť jarného obdobia.

Farba očí je zelená a tie správne odtiene ju dokážu nádherne oživiť. Pri líčení sme použili kombináciu mentolovej modrej a nežnej ružovej farby s jemnou perleťou, ktorá oči krásne rozžiarila. Túto kombináciu farieb sme vybrali najmä kvôli sviežosti jednotlivých odtieňov, ktoré pripomínajú toto ročné obdobie.

Pery sme zdobili jemným 
marhuľovým rúžom, ktorý doplnil romantický jarný vzhľad a dodal líčeniu správny šmrnc. Veríme, že takéto krásne jarné líčenie si vyskúšate aj vy doma. A privítate jar vo veľkom štýle.

V edícii „Skutočné ženy skutočným ženám“ sme vám predstavili, trošku inak, ďalšiu zamestnankyňu Krasotiky. Sme tím, ktorý má vášeň pre krásu. Veríme, že každá žena môže byť krásna, bez ohľadu na farbu pokožky, vlasov či očí.

Je dôležité nájsť na sebe niečo krásne, a potom to stačí už len troška vyzdvihnúť. A povedzme si úprimne, k tomu nám pomáha aj kozmetika. :)

Prajeme vám, aby ste si aj tohtoročnú jar čo najviac užili. A nezabúdajte, že svieža kombinácia rôznych farieb sa hodí práve pre toto ročné obdobie. Preto sa nebojte experimentovať!

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť