Kategórie

Posledný príspevok

Dokonalá manikúra v pohodlí domova

Dokonalá manikúra v pohodlí domova


Vedeli ste, že dokonalú manikúru zvládnete aj v pohodlí Vášho domova? A to na profesionálnej úrovni ako v salóne. Čo na to potrebujete? Len chvíľku pre seba a produkty,  vďaka ktorým budú Vaše nechty krásne a zdravé.

Starostlivosť o nechty a nechtovú kožičku

Základom skutočne krásnych a zdravých nechtov je starostlivosť o ne. Aby sa Vám  nelámali,  neštiepili a boli pevné, musíte im dopriať potrebnú výživu.Vyživujúci olejíček na nechtovú kožu

Chcete, aby bola  vaša manikúra perfektná? Začnite starostlivosťou o nechtovú kožičku.  Odporúčame vám vyživujúci olejček, ktorý kožičku regeneruje a vyživuje. Vďaka oleju a pravidelnej starostlivosti budete mať menej záderov a koža okolo nechtov nebude popraskaná.

Krémy na ruky

Krémovanie rúk nám pripadá ako samozrejmosť.  Ale ako často si ruky naozaj krémujeme? Pre zdravé nechty a peknú pokožku rúk  používajte krémy každý deň. Hlavne v zimnom období, kedy sú ruky mimoriadne vysušené vplyvom  počasia. 

Preto nezabudnite na krémy na ruky a nechty. Len vďaka nim budú vaše ruky jemné,  hydratované a vyživené.

 


Podkladový lak na nechty

Lakovanie nechtov by malo spravidla začínať  podkladovým lakom. Vyberte si taký,  ktorý vaše nechty zároveň vyživí. Vďaka nemu vám farebný lak vydrží dlhšie,  ale môžete využiť aj jeho ďalšie benefity. Lak totiž dokáže Vaše nechty nie len vyživí, ale aj spevní a podporí ich rast.

 

Farebné laky na nechty

Po aplikácii podkladového laku je na rade farebný lak. V kurze sú momentálne matné laky na nechty,  ktorým  konkurujú tie holografické. Pokiaľ ide o farby, s blížiacou sa sezónou jar/leto sa dostávajú na scénu  najmä pastelové farby. Je len na vás,  ktorý trend sa rozhodnete sledovať.Vrchný lak na nechty

Na nalakované nechty je vhodné aplikovať vrchný lak na nechty. Ten farbu zafixuje a dodá jej žiarivý lesk.  Krásne upravené nechty vám tak vydržia o čosi dlhšie. A to v bezchybnom stave.


0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť