Kategórie

Posledný príspevok

Čo s neposlušným obočím?

Čo s neposlušným obočím?

Neposlušné, rozstrapatené chĺpky na obočí?
Obočie na všetky strany po vyzlečení pulóvra?
Na neskrotné obočie je tu  tento tajomný produkt...


Ale nebudem vás nap
ínať, Sleek Brow Perfector je jeho meno - je to gél na obočie.

Sleek MakeUP Brow Perfector

Sleek MakeUP Brow Perfector Colors

Gély na obočie z drogérie ma väčšinou sklamali, boli redšej konzistencie, obočie fixovali krátko. Manipulácia s nimi nebola precízna (veľké, nemotorné  kefky rovnaké ako u maskary). Preto som sa možnosti otestovať  tento gél potešila. Šikovné balene s maličkou, úzkou kefkou zachráni nejedno ráno, kedy naháňame doslova sekundy a nemáme čas na zložitejšiu úpravu obočia. 
Gél je dostupný v troch odtieňoch: 
  • Clear (priezračný) sa hodí dámam, ktorých obočie je husté, neposlušné a nepotrebujú ho prifarbiť. Ale aj v situáciách, kedy ho môžete skombinovať s iným produktom na obočie a gél použiť už len v závere na fixáciu. 
  • Light brown (svetlohnedý) je gél svetlejšej, mierne teplej farby (k môjmu obočiu farebnou teplotou nesadol). Ideálny na zvýraznenie svetlejšieho obočia. Výhodou farebného gélu je, že funguje aj ako pomáda na obočie, teda nielen zafarbí chĺpky, ale vyplní aj chýbajúce miesta a obočie viac zvýrazní. 
  • Dark Brown (tmavonedý) je určený brunetkám, a rovnako ako jeho svetlejší „kolega“, obočie zvýrazní a vyplní prázdne miesta. Mne odtieňom sadol najlepšie a mierne zvýraznil moju prirodzenú farbu chĺpkov.


Na fotografiách nižšie môžete vidieť, ako vyzerá obočie prirodzene bez použitia gélu a následne po použití priezračného (clear), jemne hnedého (light brown) a tmavo hnedého (dark brown) gélu
.

Moje dojmy z gélu sú veľmi dobré. Úplne najviac mi vyhovoval priesvitný gél, ktorý určite budem používať aj s inými produktami na obočie. Jeho konzistencia je hustá a po aplikácii pôsobí chvíľu lesklo, ale potom sa to vytratí. Akonáhle uschne, chĺpky stvrdnú a tak ostanú fixované celý deň. Mala som rôzne gély z drogérie a musím povedať, že tento je zatiaľ jednoznačne najlepší, teda dámam s neposlušným obočím urobí perfektnú službu.
S farebnými gélmi sa mi spočiatku pracovalo trochu ťažšie, ale chce to len zvyk a cvik, potom to už ide bleskovo. Najprv treba chĺpky zľahka prečesať, aby pigment ostal na povrchu chĺpkov. V prípade prázdnych miest na obočí treba špičkou špirálky prázdne miesta vyplniť a potom zľahka prečesať. Ak sa nám niečo dostane mimo líniu obočia, vatovým tampónikom to odstránime a máme hotovo.
Ak sa nám páči precíznejšia definíciu obočia odporúčam obočie orámovať korektorom, ktorý dostratena rozotrieme smerom od obočia.
Fixácia obočia je super, výdrž je tiež veľmi slušná (aj teraz večer ako píšem článok, mám na sebe odtieň Dark brown a všetko pekne drží po celom dni), ale treba spomenúť, že farba vodeodolná nie je.
Gélom v podstate niet čo v
ytknúť, ak by bol výber farebných odtieňov ešte širší pre rôzne odtiene obočia a boli by vodeodolné, bolo by to úplne ideálne. Ale napriek tomu, môžem Brow Perfector od značky Sleek MakeUP odporučiť kvôli šikovnému aplikátoru a výbornej fixácii  – pre milovníčky nenáročnej úpravy a prirodzeného vzhľadu obočia  skvelá vecička.Autorka článku Michaela je odborníčka na farebnú typológiu. Dozvite sa viac na jej blogu http://krasavnutri.blogspot.cz

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť