Kategórie

Posledný príspevok

Čistá pleť so Soap & Glory

Čistá pleť so Soap & Glory

Čistenie pleti je snáď najdôležitejšou súčasťou starostlivosti o pleť. Na trhu je dostupných veľa rôznych prípravkov. Jedným z mojich najobľúbenejších je The Fab Pore 2-in-1 Facial Mask & Peel od anglickej značky Soap & Glory. Ako vidíte podľa obrázku, som takmer na dne, takže si myslím, že nastal čas dôkladne vám priblížiť účinky tohto zázraku.

Soap & Glory je síce britská značka so sídlom v Londýne, ale svoje výrobky vyrába aj vo Švajčiarsku. Obsah tohto výrobku je 50 ml. Obal je z tvrdého bieleho plastu, takže ho môžete umiestniť do sprchy, ak ste jedna z tých, ktoré prevádzajú podobné procedúry na tomto mieste.

Na čo tento výrobok vlastne je? Jedná sa o jemný peeling a masku v jednom. Je hustej konzistencie a obsahuje malé tyrkysové čiastočky. Vôňa je veľmi svieža, akoby mentolová.

Ja mám téglik umiestnený v kúpeľni medzi inými mojimi obľúbencami. Používam ho dvakrát týždenne. Najskôr si odlíčim make-up z tváre a očí, dám si sprchu a potom nanesiem malé množstvo prípravku na vlhkú tvár a jemne ho masírujem krúživými pohybmi po celej tvári, samozrejme okrem oblasti očného okolia a okolia úst. Na základe tejto masáže sa aktivujú drobné čiastočky a maska začína robiť to, čo má – čistiť. Mätové a eukalyptové zložky poskytujú pleti chladivý pocit.

Peeling z tváre nezmývam hneď, ale nechám ho na tvári ešte asi 10 až 15 minút pôsobiť, čím sa jeho funkcia mení z peelingu na masku. Na tvári je cítiť jemné brnenie. Masku si potom zmyjem vlažnou vodou. Zľahka vysuším uterákom a asi po 10 minútach nanesiem na pleť krém.

Musím povedať, že táto „peelingová maska“ je naozaj výborná. S jej pomocou skutočne dosiahnete to, čo sľubuje. Pleť je po použití masky jemnejšia a jasnejšia. Srší z nej čistota. Po pravidelnom používaní je vidieť, že sa na pleti nevytvárajú tak často nedokonalosti, pretože póry sú hĺbkovo vyčistené a pleť vyzerá zdravšie. Maska pomáha minimalizovať rozšírené póry, najmä na nose a v jeho okolí, a tým drží na uzde aj čierne nánosy, ktoré sa často vyskytujú na zmiešanej a mastnej pleti.

Dúfam, že ste v tejto recenzii našli nápomocné informácie. Ak by ste mali hocijaké otázky, neváhajte ich napísať do komentára. Rada Vám odpoviem.

Krásny deň!

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť