Kategórie

Posledný príspevok

Buďte hviezdou silvestrovskej párty

Buďte hviezdou silvestrovskej párty

Silvestrovská párty je jedinečnou a prelomovou udalosťou, na ktorú sa pripravujeme už od Vianoc. Veď predsa Nový rok si zaslúži, aby sme ho privítali vo veľkolepom štýle. Je to príležitosť, kedy si môžete vytvoriť make-up, na ktorý sa možno neodvážime počas roka. My Vám prinášame niekoľko beauty tipov, ktorými na silvestrovskej párty rozhodne oslníte!Oči

Na líčení očí si dajte obzvlášť záležať. Veď kedy inokedy sa môžete pri líčení tak vyšantiť ako na Silvestra? Veľkým trendom sú trblietavé očné linky, ktoré by rozhodne nemali chýbať na očiach žiadnej dámy. Trblietavou linkou vytvoríte neodolateľne žiarivý pohľad, ktorý dodá vám ten správny šmrnc.
Tvár

Rozjasňovač, rozjasňovač a ešte raz rozjasňovač! Tento kúsok by mala mať každá žena vo svojej kozmetickej zbierke. Rozjasňovačom docielite nádherne žiarivý a trendy vzhľad. Aby ste dosiahli požadovaný efekt aplikujte rozjasňovač na lícne kosti, tesne pod obočie a do jamky nad hornou perou.

Pery

Posledným krokom, ktorý bude čerešničkou na torte pre vaše silvestrovské líčenie sú jednoznačne dokonalé pery. S tými sa môžete doslova vyhrať. Určite zvoľte matný rúž s metalickým odleskom. Metalické pery sú obrovským fenoménom, ktoré si našli milióny fanúšičiek po celom svete.


 

Veríme, že tieto beauty tipy využijete a užijete si silvestrovskú párty tak, ako sa patrí!

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť