Kategórie

Posledný príspevok

7 beauty predsavzatí na rok 2017

7 beauty predsavzatí na rok 2017

Hovorí sa: ,,Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra.“ Urobte to isté s prichádzajúcim rokom 2017. Sľúbte si, že urobíte všetko preto, aby bol tento rok nezabudnuteľný.

V dnešnom článku vám ponúkame 7 beauty predsavzatí, aby ste bola celý krok krásna, žiarivá a prosto nezabudnuteľná!

Predsavzatie 1:
Doprajte svojim štetcom správnu starostlivosť

Ak chcete, aby štetce na líčenie vydržali čo najdlhšie, musíte sa o ne starať. Správna starostlivosť zabezpečí dlhšiu trvácnosť a lepšie nanášanie. Nezabudnite na to tento rok! Skvelým pomocníkom sa vám preto môže stať silikónový čistič na štetce, ktorého špeciálny tvar zabezpečí dôkladné čistenie štetcov do hĺbky.


Predsavzatie 2:
Každovečerné odličovanie
 

Spôsob života dnešnej doby je veľmi rýchly, niekedy až vyčerpávajúci. Aj preto sa môže stať, že sa večer cítite vyčerpané a nemáte chuť sa ísť odlíčiť. Tiež sa môže stať, že zaspíte pred televízorom a po bujarej party je odličovanie tváre to posledné na čo pomyslíte. Zmeňte to! Neodlíčený make up totiž cez noc upcháva póry a podporuje vznik vyrážok či vrások! To predsa nechcete. Preto, hneď ako prídete domov odlíčte sa. Aj tak málo stačí urobiť pre krásnu pleť. Skvelý odličovač vodeodolného make-upu je napríklad od značky Jordana Cosmetics.Predsavzatie 3:
Odviažte sa

Nemyslíme tým teraz život celkovo... ale prečo nie? Debata je teraz o líčení. Ak ste ešte nenašli ten svoj odtieň červeného rúžu, kedy to vyskúšať, keď nie v novom roku? Priznajte, možno ste mali obavy. Ak sa bojíte, vyskúšajte matný rúž Milani Matte Lipstick v sýtom ružovom odtieni. Keď si zvyknete neváhajte prejsť na červenú!


Predsavzatie 4:
Suchý šampón – prvá pomoc nie len pri mastných vlasoch


Nie len že je suchý šampón skvelý ako rýchla pomoc pri mastných vlasoch. Po vysušení vlasov bude váš účes s pomocou suchého šampónu držať tvar a objem dlhšie. Americký kaderník George Northwood odporúča používať tento druh šampónu hneď po umytí vlasov ako prevenciu proti mastnosti.


Predsavzatie 5:
Skamaráťte sa so štetcami

Zvyknete nanášať make up prstami? Skúste tento rok niečo nové! S pomocou štetcov bude výsledný look vyzerať prirodzenejšie a pleť hebkejšie. Štetce lepšie zapracujú make up do pokožky, čiže sa s nevzhľadnými fľakmi môžete rozlúčiť. Široký výber štetcov nájdete tu


Predsavzatie 6:
Hydratácia pre žiarivejšiu pleť

Byť hydratovaný zvnútra je veľmi dôležité, a to tiež čo sa týka pleti. Zabudnite na kávu a sladké malinovky. Naučte sa piť ,,obyčajnú“ vodu. Pokiaľ ste zvyknuté na sladkosť môžete si spočiatku do vody pridať med alebo kúsky obľúbeného ovocia. Vaša pleť bude vypnutejšia, hladšia a na pohľad žiarivejšia.


Predsavzatie 7:
Spánkom ku kráse


Ďalším dôležitým prvkom pre žiarivejší vzhľad je spánok, ktorý ešte stále berieme na ľahkú váhu. No povedzte, zdajú sa vám čierne kruhy pod očami príťažlivé? Nám nie. Odporúča sa spať sedem až hodín. Keď spíme dostatočne dlho sme koncentrovanejší, produktívnejší, kreatívnejší, usmievavejší a tým aj viac atraktívnejší.


Inšpirovali sme vás našimi beauty predsavzatiami na rok 2017? Aké sú tie vaše? Alebo si predsavzatia nedávate? Dajte nám vedieť!

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť