Kategórie

Posledný príspevok

Ako vyzerá žena počas dňa? Nežne, elegantne aj zvodne [VIDEO]

Ako vyzerá žena počas dňa? Nežne, elegantne aj zvodne [VIDEO]

Žena chce byť krásna pri každej príležitosti. Niekedy je až obdivuhodné, koľko toho počas dňa stihneme. Samozrejme, vždy chceme vyzerať atraktívne, nežne a elegantne. Či už športujeme, ideme na nákupy, na kávu s kamoškou, alebo večer na rande.


My z Krasotiky sme si pre vás pripravili kratučké video, ktoré znázorňuje ženu počas všedného dňa.

Ako to celé prebiehalo?

Hlavnú úlohu hrá modelka Barbora. Video začína scénou s ranným cvičením baletu, kde vyzerá nežne. Samozrejme, počas dňa má svoje pracovné povinnosti, pri ktorých si potrebuje zachovať určitú eleganciu. No a na záver dňa hrá dôležitú úlohu zvodnosť a vášeň.O Barboru sa v tomto videu staral skvelý tím stylistov a vizážistov, ktorí odviedli svoju prácu na jednotku. Výsledný efekt je skvelý.

Určite si hovoríte, že realita je úplne iná. Bežné ženy nemajú okolo seba tím vizážistov a stylistov, aby vyzerali dokonale za každých okolností. Nemajú tím kameramanov, ktorí nakrútia zábery a vytvoria úžasné video plné lákavých momentov.

A preto sme tu my. Ponúkame vám to najlepšie zo sveta krásy, aby ste mohli byť pekná, nežná, elegantná a zvodná v každej situácii. Nájdite si čas pre seba a váš deň bude hneď krajší.

Buďte okúzľujúca počas celého dňa. Vďaka Krasotike, ktorá je tu vždy pre vás.


3 Komentáre

Komentáre

Autor komentára: ubusaniwavu
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg azp.grpv.krasotika.sk.eeg.ln http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/
Autor komentára: Gabriela Ciprišková
Naozaj vynikajúce video. Odráža Vašu tvrdú prácu a silu, ktorú obetujete aby ste nám, slovenským ženám,priniesli konečne niečo krásne pre zovňajšok ale aj pre naše vnútro! Len tak ďalej! :-)
Autor komentára: Hana Novotná
Krásne video. Je naozaj úžasné čo všetko robíte. Ste perfektní!

Pridajte komentár

Reload

Vložiť