Kategórie

Posledný príspevok

Ako sa stať kráľovnou plesu

Ako sa stať kráľovnou plesu

Plesová sezóna je v plnom prúde, využite príležitosť a zažiarte! Veď predsa práve ples je spoločenskou udalosťou, na ktorú sa patrí ku krásnym šatám zvoliť očarujúci make-up. Nebojte sa výraznejšieho líčenia a vymaňte sa z davu, staňte sa kráľovnou noci.  

Ak ste sa rozhodli, že sa nezveríte do rúk vizážistky, ale na ples sa nalíčite sama, máme pre Vás niekoľko rád, ktoré Vaše plesové líčenie pozdvihnú.

Make-up prispôsobte šatám

Ak chcete na plese pôsobiť luxusne a vkusne, zľaďte Váš make-up k šatám. Nemusíte sa nutne držať v splývavých odtieňoch, stačí siahnuť po farbách, ktoré spolu ladia. Vždy sa ale riaďte svojím pocitom, tým, v čom sa budete cítiť pohodlne a tým, čo už viete, že Vám pristane.

Vyskúšajte žiarivý rozjasňovač

Ak rozjasňovač bežne nepoužívate, ples je ideálnou príležitosťou, kedy po ňom siahnuť. Ak s rozjasňovačmi začínate, vyberte si jemný lesk. Ak sa s rozjasňovačom kamarátite, pokojne siahnite po výraznejšom. Rozjasňovač dokáže vytvoriť krásny optický efekt a vyzdvihnúť to, čo je na Vašej tvári najkrajšie. Odporúčame ho aplikovať pod striešku obočia, opticky ho pozdvihne, ďalej nad hornú peru, ktorú opicky zväčší a tiež nezabudnite ani na lícne kosti, kde s rozjasňovačom dokážete skotočné zázraky.Nebojte sa lesku a trblietok


Ples a trblietky patria k sebe. Vyskúšajte glitre na oči, ktoré vyzerajú krásne zakomponované v dymovom líčení, ktoré hravo zvládnete. Efektné je tiež líčenie s trblietavou očnou linkou, ktoré pôsobí skutočne luxusne.


Umelé mihalnice? Áno, prosím!

Na zvýraznenie očí odporúčame použiť čierne umelé miha
lnice, ktoré nemusia byť príliš okázalé, aby zniekoľkonásobili výborný celkový dojem z líčenia. Umelých mihalníc sa nemusíte báť, ani ak ste si ich ešte sama neaplikovala. Je to jednoduché. Stačí opatrne vybrať mihalnice z obalu, na ich okraj naniesť lepidlo a opatrne, odporúčame pinzetou, mihalnice aplikujete čo najbližšie ku korienkom Vašich mihalníc. Aplikácia trvá pár minút, ale zvodný pohľad Vám zaručujeme počas celej noci.


Horúci trend: metalické pery

Po matných perách sa jedným z najväčších beauty trendov stáva trend metalických pier. A kedy je vhodnejšia príležitosť na vyskúšanie odvážne žiarivého a výrazného metalického rúžu? K dokonalej pleti, krásne vytvarovanému obočiu a hravým očným linkám sú metalické farby v červených, fialových a ružových odtieňoch ako stvorené. 

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť