Kategórie

Posledný príspevok

Ako sa mala Krasotika na Interbeauty v Bratislave?

Ako sa mala Krasotika na Interbeauty v Bratislave?
Dobrá nálada. Skvelá atmosféra. Očarujúce dámy. Aj takto by sa dalo zhrnúť, ako to vyzeralo pri stánku Krasotika na Interbeauty!

Víkend skončil a s ním aj veľtrh krásy v Bratislave, na ktorom nechýbala ani naša Krasotika. Počas celého víkendu nás mohli zákazníčky navštíviť v našom peknom, doružova ladenom stánku. Na svoje si prišli milovníčky dekoratívnej kozmetiky vďaka rôznorodej ponuke očných tieňov, rúžov, leskov, make-upov, korektorov, či líceniek. Konečne si mohli naživo vyskúšať produkty, ktoré ponúkame v našom e-shope a rozhodnúť sa, či už pre vhodný odtieň rúžu alebo make-upu, ktorý sa im dokonale hodí. Návštevníčky si u nás mohli vybrať zo širokej ponuky produktov od značiek ako Estyle, Sleek MakeUP, W7 alebo Ardell.

Snažili sme sa, aby si na svoje prišla každá návštevníčka, preto nemohli chýbať ani cenné rady našej profesionálnej vizážistky, ktorá dámy krásne nalíčila a poskytla im poradenstvo v oblasti líčenia a dekoratívnej kozmetiky. 

Okrem toho mohli návštevníci osobne spoznať aj tím Krasotiky, ktorý bol po celý čas k dispozícii, aby poskytol všetky potrebné informácie a naše zákazníčky odišli spokojné so svojim nákupom.

Hoci bola Krasotika na Interbeauty po prvýkrát, už bola zaradená medzi sponzorov tohto veľtrhu krásy. S nádhernými balíčkami mixu kozmetiky z Krasotiky odišli profesionálne vizážistky, ktoré vyhrali súťaž v líčení na tému „Indická nevesta“. Krasotika si samozrejme pripravila zaujímavé súťaže aj pre bežných návštevníkov veľtrhu. Zákazníčky sa mohli  zapojiť do súťaží: „Vyplňte dotazník a vyhrajte“ alebo „Odfoťte sa s Krasotikou a vyhrajte“. Na konci veľtrhu sme vylosovali výherkyne týchto súťaží, pre ktoré boli pripravené balíčky plné kozmetiky od Krasotiky. Veríme, že výherkyne sme potešili a s produktmi sú spokojné.

Veríme, že návštevníkom taktiež neušlo, že v sobotu v popoludňajších hodinách stánok Krasotiky navštívili dve slovenské blogerky – Lenka a Simonka. Dievčatá si neformálne“ pokecali“ so svojimi fanúšičkami a všetkým zainteresovaným spríjemnili deň na Interbeauty. Dúfame, že si veľtrh užili a cítili sa v našej spoločnosti príjemne.

Ďakujeme všetkým návštevníkom veľtrhu za skvelú atmosféru. Nepochybujeme, že ste si to užili a veríme, že sa čoskoro opäť vidíme!

0 Komentár

Pridajte komentár

Reload

Vložiť