Sada umelých mihalníc Ardell Lash Contour 372

Vďaka špeciálnej edícii rias Lash Contour od americkej značky Ardell perfektne zvýraznite vaše oči. Riasy sú zahustené tak, aby opticky zväčšili oči, no zároveň pôsobili prirodzene. Najhustejšia časť sa nachádza v strede, čo zaručí krásny výrazný pohľad. Postupne ku krajom sú riasy menej husté.

Súčasťou balenia je aj linka na oči, ktorá zároveň pôsobí ako lepidlo. Vďaka očnej linke bude líčenie ešte výraznejšie. Riasy veľmi rýchlo a jednoducho aplikujú.

Mihalnice sú extrémne ľahké a pohodlné na nosenie, zároveň sú vodeodolné, sterilné a tvarovateľné. Môžete ich mať na sebe aj vtedy, keď sa pravidelne venujete plávaniu.

Použitie: Umelé riasy vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Dĺžku rias zastrihnite podľa potreby. Následne si naneste očnú linku pozdĺž vašich prirodzených rias. Pár sekúnd počkajte a aplikujte umelé riasy, kým je linka trochu vlhká. Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka jemne potiahnite. Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia. Očnú linku odstránite odličovačom na olejovej báze.

Náš tip: Predĺžte životnosť mihalníc správnou starostlivosťou. Po použití mihalnice vyčistite kokosovým olejom, vysušte a uschovajte v pôvodnej krabičke.

Viac detailov

15,65 €

H-ARD71767

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (0)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
0/5
0 (počet hodnotení) Pridať recenziu

11 iných produktov v tejto kategórii

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež