Minerálny púdrový make-up Neve Cosmetics High Coverage Mineral Foundation

Dokonalý vzhľad Vašej pleti dosiahnete s pomocou tohto práškového minerálneho make-upu od talianskej značky Neve Cosmetics. Vďaka tomuto make-upu dosiahnete matný a krásny vzhľad Vašej pleti. Make-up ma vysoké krytie, vďaka čomu bude Vaša pleť dokonalá a bezchybná. Môžete ho nanášať suchou aj mokrou cestou. Tento produkt neobsahuje žiadne silikóny ani parabény a je vhodný pre vegánov aj vegetariánov.

Odtiene:

  • Fair Neutral – veľmi bledý odtieň s neutrálnym podtónom, ideálny pre veľmi svetlú alabastrovú pleť a ženy s prirodzene blond vlasmi, ktoré sa ťažko opália
  • Light Neutral – bledý odtieň s neutrálnym podtónom, vhodný pre bledú pokožku bez žltého alebo rúžového podtónu, základná farba, ktorá v zimných mesiacoch sadne takmer každému, vhodná pre ženy s blond až gaštanovo hnedými vlasmi, ktoré sa ťažšie opália
  • Light Rose – bledý odtieň s ružovým podtónom, vhodný pre severský typ s chladným podtónom, pre ženy s prirodzene blond alebo ryšavými vlasmi, ktoré majú pleť, ktorá ľahko začervená a spáli sa na slnku
  • Light Warm – bledý odtieň s teplým podtónom,má jantárový podtón, ktorý je ideálny pre bledšístredomorský typ pokožky
  • Medium Neutral – stredný odtieň s neutrálnym podtónom, vhodné pre brunetky, ktoré sa ľahko opália, ale nemajú stredomorský tón pleti, vhodné pre „normálny“ tón pleti (ani svetlá, ani opálená, bez ružového či olivového podtónu)

Použitie:

  • Klasiká metóda – Pomocou kozmetického štetca naneste malé množstvo produktu rovnomerne na celú na tvár. Aplikujte jemnými kruhovými pohybmi.
  • Mokrá metóda – Pred aplikáciou produktu naneste na štetec fixačný sprej alebo vodu. Následne pokračujte ako v prípade klasickej metódy.
  • Krémová metóda – Zmiešajte zvyčajné množstvo Vášho obľúbeného krému s malým množstvom minerálneho podkladu v dlani. Po dobrom premiešaní aplikujte jemnou masážou na tvár.
  • Korektor – Aplikujte minerálny make-up pomocou štetca na korektor so syntetickými štetinami priamo na nedostatky, ktoré chcete skryť.
  • Ako make-up + púder – Ak chcete dosiahnuť jedinečný finiš, zmiešajte Váš obľúbený minerálny púder s týmto minerálnym make-upom. Naneste primerané množstvo minerálneho púdru na kabuki štetec a následne na ten istý štetec naneste malé množstvo minerálneho make-upu, tak aby sa tieto dva prášky zmiešali na štetinkách štetca. Následne rovnomerne aplikujte na tvár.

Vzorky k dispozícii: Stačí ak pri dokončení objednávky napíšete do poznámky presný názov make-upu a odtieň vzorky, o ktorú máte záujem a my Vám vzorky k objednávke pribalíme (poplatok za vzorky je 0,50 €). Z každého odtieňa je k dispozícii jeden kus vzorky. V prípade, že si objednávate iba vzorky a žiadne iné produkty, poplatok za vzorky je vo výške poštovného 3,50 €. Vzorky budú odoslané prostredníctvom Slovenskej pošty na dobierku.

Hmotnosť
: 8 g

Zloženie: Ingredients: Titanium Dioxide (C.I. 77891), Mica (C.I. 77019), Zinc Oxide (C.I. 77947), Iron Oxides (C.I. 77492 - C.I. 77491 - C.I. 77499).

Viac detailov

9,73 €

-30%

13,90 €


cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Konzistenciapúdrová
Typ pletivšetky typy pleti

Recenzie (2)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
5,00/5
2 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Absolútna spokojnosť. Mám problematickú pleť a mám problém nájsť make-up o ktorom by som mala na pleti pocit, že je ľahký, no zároveň by pekne zakryl všetky tie moje nedokonalosti na pleti. Ale tento je božský, spĺňa všetky moje kritéria, paráda

0 1 2 3 4
(5/5

Super make-up! Určite odporúčam.

Stránka: 1

10 iných produktov v tejto kategórii