Ružová magnetická paleta

Do tejto magnetickej paletky sa zmestí až 12 ks kovových misiek s produktom o priemere 36 mm, čo je štandardná veľkosť klasického mono očného tieňa značky E style. Keďže magnetické dno je ploché a nemá žiadne obmedzenia, do paletky môžete vkladať kovové misky ľubovoľného rozmeru a striedať ich podľa vlastnej potreby.
Magnetická paletka je vhodná len pre produkty, ktoré majú kovový obal.

Paletka je vhodná k umiestneniu kozmetických produktov ako sú očné tiene, lícenky, púdre, rozjasňovače, bronzéry, ale taktiež produkty v miskách krémového charakteru ako korektory, rúže alebo lesky na pery.

Paletka je vyrobená z recyklovateľného materiálu, čo znamená, že šetríte zároveň aj životné prostredie. Viečko je priehľadné a obsahuje magnet pre ľahké uzatváranie. Paletka je v trendy ružovej farbe s čiernou potlačou a je vhodná aj na cestovanie, pretože si do nej môžete "namixovať" obľúbené kozmetické výrobky.

Rozmery:

  • vonkajšie 250 x 100 mm
  • vnútorná plocha pro umiestnenie misiek 223 x 74 mm

Viac detailov

9,25 €

-50%

18,49 €

N-150903

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,75/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Paletka ma zaujala dizajnom, kvôli ktorému som si ju kúpila. Vo vyšších cenových kategóriach samozrejme nájdete aj krajšie a kvalitnejšie spracované magnetické paletky, no myslím si, že táto za tú cenu naozaj stojí. Vyzerá pekne a prakticky v nej zoorganizjem všetky moje líčidlá.

0 1 2 3 4
(5/5

Príjemná a veľmi praktická paletka, ja som s ňou spokojná a môžem odporučiť.

0 1 2 3 4
(5/5

Veľmi praktická paletka - keď niekde cestujete môžete si podľa príležitosti meniť jej obsah.Trochu škoda toho kartónového materiálu, ale za tie peniaze je to fajn vecička.

0 1 2 3 4
(4/5

Prevedenie je papierové , resp. Kartónové , takze treba davat pozor kam ju pokladáte. Balenie neobsahuje kovové kolieska , takze tie si treba dokúpiť pokial máte očné tiene v hliníkovej misticke.

Stránka: 1

2 iných produktov v tejto kategórii