Čierna magnetická paleta

Do tejto magnetickej paletky sa zmestí až 18 ks kovových misiek s produktom o priemere 36 mm, čo je štandardná veľkosť klasického mono očného tieňa značky Estyle. Keďže magnetické dno je ploché a nemá žiadne obmedzenia, do paletky môžete vkladať kovové misky ľubovoľného rozmeru a striedať ich podľa vlastnej potreby. Magnetická paletka je vhodná len pre produkty, ktoré majú kovový obal.

Paletka je vhodná k umiestneniu kozmetických produktov ako sú očné tiene, lícenky, púdre, rozjasňovače, bronzéry, ale taktiež produkty v miskách krémového charakteru ako korektory, rúže alebo lesky na pery.

Paletka je vyrobená z recyklovateľného materiálu, čo znamená, že šetríte zároveň aj životné prostredie. Viečko je priehľadné a obsahuje magnet pre ľahké uzatváranie. Paletka je v praktickej čiernej farbe a je vhodná aj na cestovanie, pretože si do nej môžete "namixovať" obľúbené kozmetické výrobky.

Rozmery:

  • vonkajšie 250 x 142 mm
  • vnútorná plocha pro umiestnenie misiek: 224 x 113 mm

Viac detailov

11,10 €

-50%

22,19 €

N-150904

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (11)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,55/5
11 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(1/5

Tešila som sa na lacnejšiu "napodobeninu" Z palette, no bohužial je očividne lacná. Čierny papier s fľakmi, priesvitná časť je zvlnená a nedostatočne prichytená, takže vidno biele vnútro. Som sklamaná, kedže tiene od značky Estyle sú výborné.

Stránka: 123

3 iných produktov v tejto kategórii