Znížené ceny Sada magnetických mihalníc Ardel Double Wispies Magnetic Lashes

Sada magnetických mihalníc Ardell Double Wispies Magnetic Lashes

Značka Ardell prišla s absolútnou vychýtavkou, ktorá vám pomôže urýchliť vašu každodennú beauty rutinu a rozšírila svoju ponuku o úžasné magnetické riasy. Tieto profesionálne umelé mihalnice v klasickom strihu zahustia, predĺžia a zvýraznia Váš pohľad. Najlepšie vyniknú pri výraznom večernom líčení alebo hrubšej očnej linke. Riasy sa ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, určite budete nadšená. 

Mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden zo štyroch miniatúrnych magnetov.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

67951

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (7)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
3,71/5
7 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Tieto mahnetické sú topkaaaaa! Jednoduchá aplikácia a vôbec nezaťažuju moje mihalnice. Odporúčam.

0 1 2 3 4
(5/5

Waw, z týchto mihalníc som nadšená. Sú nádherne, husté a yrazne. Magnetická aplikácia je síce po prvý krat trošku náročnejšia, ale na druhý raz to už bolo super. Určite si tieto magnetické kúpim ešte aj menej výrazne na denné nosenie.

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii

Zákazníci kupujúci tento tovar zakúpili taktiež