Znížené ceny Sada magnetických mihalníc Ardel Double Wispies Magnetic Lashes

Sada magnetických mihalníc Ardell Double Wispies Magnetic Lashes

Značka Ardell prišla s absolútnou vychýtavkou, ktorá vám pomôže urýchliť vašu každodennú beauty rutinu a rozšírila svoju ponuku o úžasné magnetické riasy. Tieto profesionálne umelé mihalnice v klasickom strihu zahustia, predĺžia a zvýraznia Váš pohľad. Najlepšie vyniknú pri výraznom večernom líčení alebo hrubšej očnej linke. Riasy sa ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, určite budete nadšená. 

Mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden zo štyroch miniatúrnych magnetov.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

67951

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (7)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
3,71/5
7 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(1/5

hustota krásna - barbie oči, ale prevedenie zlé, neprirodzené tvrdé - ozaj kvalita že sú umelé. ľutujem kúpu

0 1 2 3 4
(1/5

Z řas jsem celkem zklamaná a nevím si rady s jejich aplikací. Absolutně na oku nedrží. Asi to chce se to naučit nebo nevím, co dělám špatně. Nalepovací od Ardellu používám několik let a jsem maximálně spokojená,ale magnetické za mě už asi ne. Máte prosím nějaké triky, jak řasy správně aplikovat,aby držely? Děkuji.

0 1 2 3 4
(5/5

Ich aplikácia na oči bola veľmi ťažká až nereálna, pretože sa nevedeli prispôsobiť oblému tvaru viečok. Vyriešila som to rozostrihaním ich na 2 časti, dala som ich na oči šup cvak a bolo hotovo :))) Neskutočný pohľad som mala.... ako bábika s klipkajúcimi očami... :D Sú úplne super, nezaťažujú vlastné mihy ničím - žiadne lepidlo žiadna chémia (sú síce trošku ťažšie, ale to je tou hustotou a dĺžkou). Za mňa spokojnosť. Objednala som si ešte tie menšie Ascents 001, tak som na ne zvedavá. :) Rozhodne to nie je posledná kúpa, časom vyskúšam všetky. :)

0 1 2 3 4
(4/5

Aby som si mohla mihalničky vôbec dať na oči, musela som spodnú časť rozstrihnúť na 3 časti. Takto to už išlo ako po masle :) Tento nápad s magnetkami je úžasný, len pri týchto Wispies mi mihalnice na očiach prekážajú. Sú príliš husté a ťažké. Mám aj Accents 001 no a tie sú úžasné, magnety mi neprekážajú, mihalničky sú krásne a ľahké. Nápad to je skvelý, len tento druh Wispies mi nesadol.

0 1 2 3 4
(5/5

Pre mna,,super,,dakujem,,

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii