Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 002 Magnetic Lashes

Waw! Vaša obľúbená značka Ardell rozšírila svoju ponuku o úžasné magnetické riasy! Vďaka jednoduchej aplikácii urýchlite vašu každodennú beauty rutinu a mihalnice si doslova zamilujte. Špeciálne strihané mihalnice vaše riasy predĺžia, zahustia a zvýraznia Váš pohľad. Riasy sa vďaka drobným magnetom ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, určite budete nadšená. 

Tieto jedinečné mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Poznámka: Riasy sú polovičné - určené na vonkajší kútik oka pre vytvorenie efektu "mačacích" očí.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden z troch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

15,96 €

67954

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.




Recenzie (7)



Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,43/5
7 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Konečne šetrtné riasy! Mám rada výrazné oči a umelé mihalnice, vždy mám z toho však pocit, že lepida moje riasy ničia. Tieto magnetické sú však fantastické, sú šetrné a urobia krásne zvýraznené oči.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice od Ardell sú absolútne topky.Inak to nie je ani v prípade týchto magnetických.Som prekvapená z aplikácie-veľa krát som o nich čítala,že je to náročné,no mne to šlo bezproblemu.Ja som absolutne spokojná a odpor=učam.

Stránka: 12

3 iných produktov v tejto kategórii