Znížené ceny Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 001 Magnetic Lashes

Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 001 Magnetic Lashes

Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, magnetické riasy značky Ardell vás doslova pohltia. Tieto jedinečné mihalnice zahustia Vaše riasy a vytvoria efekt otvoreného oka. Perfektne oživia Vaše oči, či sa jedná o bežné denné líčenie alebo odvážnejšie večerné líčenie. Riasy sa vďaka miniatúrnym magnetom ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. 

Mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Poznámka: Riasy sú polovičné - určené na vonkajší kútik oka pre vytvorenie efektu " mačacích" očí.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden z troch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.


Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

67953

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (18)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,33/5
18 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(2/5

Aplikacia chce len trosku praxe. Vyzeraju celkom fajn no drazdili mi oči. Velmi ich citit na oku. Koli neustalemu drazdeniu a slzeniu oci ich nemozem nosit.

0 1 2 3 4
(5/5

Dokonalé... pôsobia sviežo a prirodzene na oku (než tie husté celé Ardell Double Wispies Magnetic Lashes, tam som sa cítila ako klipkajúca bábika :D ).
A ľahšie sa aplikujú na vlastné riasy, nie je potreba ich rozstrihať na časti. (ako to bolo nevyhnuté u Ardell Double Wispies Magnetic Lashes)

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalničky sú úžasné, krásne zvýraznia pohľad, sú ľahké a na oku vôbec neprekážajú. Tieto accents sú oveľa lepšie ako celé :) Za mňa mega spokojnosť. Nikto si nevšimol, že sú umelé a majú tam nejaké magnetky , vyzerajú úplne ako moje vlastné :)

0 1 2 3 4
(3/5

krasny prirodzeny vzhlad, nasadenie si vyzaduje zozaciatku pevne nervy ;-)

0 1 2 3 4
(5/5

Magnetické riasy som vyskúšala zo zvedavosti a vôbec neľutujem!Je to skvelá vec, určite vyskúšam aj ďalší model.Tento model je na oku veľmi pekný. Dávam im 5 srdiečok a odporúčam.

Stránka: 1234

3 iných produktov v tejto kategórii