Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 001 Magnetic Lashes

Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, magnetické riasy značky Ardell vás doslova pohltia. Tieto jedinečné mihalnice zahustia Vaše riasy a vytvoria efekt otvoreného oka. Perfektne oživia Vaše oči, či sa jedná o bežné denné líčenie alebo odvážnejšie večerné líčenie. Riasy sa vďaka miniatúrnym magnetom ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. 

Mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Poznámka: Riasy sú polovičné - určené na vonkajší kútik oka pre vytvorenie efektu " mačacích" očí.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden z troch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.


Viac detailov

15,96 €

67953

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (18)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,33/5
18 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(2/5

Aplikacia chce len trosku praxe. Vyzeraju celkom fajn no drazdili mi oči. Velmi ich citit na oku. Koli neustalemu drazdeniu a slzeniu oci ich nemozem nosit.

0 1 2 3 4
(5/5

Dokonalé... pôsobia sviežo a prirodzene na oku (než tie husté celé Ardell Double Wispies Magnetic Lashes, tam som sa cítila ako klipkajúca bábika :D ).
A ľahšie sa aplikujú na vlastné riasy, nie je potreba ich rozstrihať na časti. (ako to bolo nevyhnuté u Ardell Double Wispies Magnetic Lashes)

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalničky sú úžasné, krásne zvýraznia pohľad, sú ľahké a na oku vôbec neprekážajú. Tieto accents sú oveľa lepšie ako celé :) Za mňa mega spokojnosť. Nikto si nevšimol, že sú umelé a majú tam nejaké magnetky , vyzerajú úplne ako moje vlastné :)

0 1 2 3 4
(3/5

krasny prirodzeny vzhlad, nasadenie si vyzaduje zozaciatku pevne nervy ;-)

0 1 2 3 4
(5/5

Magnetické riasy som vyskúšala zo zvedavosti a vôbec neľutujem!Je to skvelá vec, určite vyskúšam aj ďalší model.Tento model je na oku veľmi pekný. Dávam im 5 srdiečok a odporúčam.

Stránka: 1234

3 iných produktov v tejto kategórii