Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 001 Magnetic Lashes

Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, magnetické riasy značky Ardell vás doslova pohltia. Tieto jedinečné mihalnice zahustia Vaše riasy a vytvoria efekt otvoreného oka. Perfektne oživia Vaše oči, či sa jedná o bežné denné líčenie alebo odvážnejšie večerné líčenie. Riasy sa vďaka miniatúrnym magnetom ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. 

Mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Poznámka: Riasy sú polovičné - určené na vonkajší kútik oka pre vytvorenie efektu " mačacích" očí.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden z troch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.


Viac detailov

15,96 €

67953

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (16)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,25/5
16 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Spokojnosť, tým,že som nosila šošovky, tak sa mi ich podarilo nasadiť úplne v pohode na prvý raz, sú super.

0 1 2 3 4
(1/5

Najväcsia blbost aku kedy vymysleli. Vobec sa neda pouzit. Mozno to chce cas, ale kym sa to podari tak mas zapalene oko a nestrpi ani spiralu nie to mihalnice. Zbytocne vyhodenie penazi a oci cervene ako po zapale spojiviek a slzy leju potokom.

0 1 2 3 4
(4/5

Takže mihi.. Keďže som pred kúpou tohto produktu dlhodobo (cca 2 r.)mala permanentne 3D mihalnice, viem posúdiť... Násadzanie je skutočne pre šikovné prstiky, avšak odporúčam videjko, potom sa doba aplikácie na oči skráti

0 1 2 3 4
(5/5

Krásne mihalnice, polovičné celkom fajn aplikovateľné. Na mňa sú však trochu dlhé, preferujem prirodzenejšie. Nemá niekto skúsenosť s ich skrátením?O máličko a budu bezva!

0 1 2 3 4
(5/5

Najlepšie mihalnicky polovičné, pôsobia prirodzene sú úplne top;) ďakujem

Stránka: 1234

7 iných produktov v tejto kategórii