Znížené ceny Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 001 Magnetic Lashes

Sada magnetických mihalníc Ardell Accents 001 Magnetic Lashes

Ak ste vernou milovníčkou akýchkoľvek umelých rias, magnetické riasy značky Ardell vás doslova pohltia. Tieto jedinečné mihalnice zahustia Vaše riasy a vytvoria efekt otvoreného oka. Perfektne oživia Vaše oči, či sa jedná o bežné denné líčenie alebo odvážnejšie večerné líčenie. Riasy sa vďaka miniatúrnym magnetom ľahko aplikujú, na ich aplikáciu nepotrebujete žiadne lepidlo a je ich možné použiť opakovane.  Vďaka svojej ľahkosti nezaťažia ani nedráždia oči, jednoducho zabudnete, že ich máte. 

Mihalnice sú vyrobené ručne zo sterilizovaných 100%-ných ľudských vlasov. Sada obsahuje dva páry magnetických rias.

Poznámka: Riasy sú polovičné - určené na vonkajší kútik oka pre vytvorenie efektu " mačacích" očí.

Použitie: 

  1. Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden z troch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  2. Následne upevnite nad vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  3. Vezmite si spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod vaše vlastné riasy, kde sa vďaka miniatúrnym magnetom obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  4. Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.


Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

67953

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Recenzie (18)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,33/5
18 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(5/5

Perfektne mihalnice.... odporúčam, lepšie som nikdy nemala. Dajú sa nosit bežne aj na večer

0 1 2 3 4
(5/5

Hodnotím po dvoch použitiach .. A hodnotím kladne. Riasy sú skvelé, aj keď vás trošku potrápia. Mne sa podarilo pravé oko hneď na prvý šup, s druhým som sa trápila polhodinu. Ale skutočne nič iné na oku nepotrebujete. Pekne oko zvýrazní, otvorí ho. A to ja mám malé oči a trošku popadnuté viečko. Mihalničky dali oku úplne iný rozmer. Treba cvik, to určite. Magnetiek sa netreba báť, pokiaľ mihalnice správne aplikujete, vôbec ich nie je vidieť. Trošku by som vytkla len to, že mihalnice sú v balení prilepené a akokoľvek opatrne som sa snažila ich vybrať, zopár "chĺpkov" zostalo odtrhutých na lepidle v krabičke a zároveň lepidlo zostalo na mihalniciach a tam zas robilo problém - pri aplikácii sa lepili mihalnice na prsty a to aj na druhý krát. Ale celkovo kúpu vôbec neľutujem. Je skvelé, že nemusíte použiť lepidlo a dajú sa použiť znova :) Sú krásne dlhé a veľmi jemné, vyzerajú na oku naozaj pekne a vkusne.

0 1 2 3 4
(5/5

Spokojnosť, tým,že som nosila šošovky, tak sa mi ich podarilo nasadiť úplne v pohode na prvý raz, sú super.

0 1 2 3 4
(1/5

Najväcsia blbost aku kedy vymysleli. Vobec sa neda pouzit. Mozno to chce cas, ale kym sa to podari tak mas zapalene oko a nestrpi ani spiralu nie to mihalnice. Zbytocne vyhodenie penazi a oci cervene ako po zapale spojiviek a slzy leju potokom.

0 1 2 3 4
(4/5

Takže mihi.. Keďže som pred kúpou tohto produktu dlhodobo (cca 2 r.)mala permanentne 3D mihalnice, viem posúdiť... Násadzanie je skutočne pre šikovné prstiky, avšak odporúčam videjko, potom sa doba aplikácie na oči skráti

Stránka: 1234

3 iných produktov v tejto kategórii