Znížené ceny Sada magnetických mihalníc Ardell Pre-cut 110 s aplikátorom

Sada magnetických mihalníc Ardell Pre-cut 110 s aplikátorom

Prestrihnuté magnetické riasy od značky Ardell, ktoré sa Vám budú ešte jednoduchšie aplikovať. Tým, že sú prestrihnuté na polovicu, ľahšie sa aplikujú a zároveň vyzerajú veľmi prirodzene. Tieto magnetické riasy používajú multimagnetickú technológiu s takmer neviditeľnými magnetmi, aby riasy bezproblémovo kopírovali prirodzenú líniu Vašich rias. Viac menších magnetov zaistí bezpečnejšie držanie mihalníc. 

Magnetické riasy sú vyrobené z ľudských vlasov, majú mäkký a prirodzený vzhľad a je možné ich používať opakovane. Aplikovať si môžete všetky časti pre výraznejší efekt alebo len polovicu z rias pre jemnejší a prirodzený vzhľad.

Súčasťou balenia je aj aplikátor magnetických rias.

Použitie: 

  • Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden zo štyroch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  • Následne upevnite nad Vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  • Vezmite si jednu spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod Vaše vlastné riasy bližšie k vnútornému kútiku oka. Potom priložte druhú časť pri vonkajšej časti oka. Miniatúrne magnety obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  • Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

13,57 €

-15%

15,96 €

ARD-70473

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc10 mm a menej (XS)

Recenzie (4)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
3,50/5
4 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(1/5

Nie som spokojná! Obrázok vôbec nezodpovedá tomu, čo mi prišlo. Podľa obrázka to vyzerá, že trsy rias sú upevnené na nejakom priesvitnom vlákne drobulinkými magnetmi (dokopy 20 magnetov na hornej časti). Realita: trsy sú upevnené na čiernom ohybnom vlákne, na ktorom sú prilepené 4 magnety na hornej a 2+2 magnety na dolných dvoch častiach. Magnet je dosť viditeľný, veľký 1x2 mm – ak si mihalnice nasadím čo najbližšie k viečku, tak ma magnety pri žmurkaní pichajú – preto na bežné nosenie neodporúčam a na výnimočné nosenie sú príliš riedke (akoby každý druhý trs chýbal v porovnaní s obrázkom) – už z pol metra ich na mojich očiach nie je vidno a naozaj pochybujem, že sú vyrobené z ľudských vlasov. Ešte dodám, že šírka mihalníc v rovnom stave je 2,7 cm a odstrihnúť sa z nich nedá, keďže magnety sú pripevnené úplne na ich koncoch. Najradšej by som dala 0 srdiečok, keby sa dalo.

0 1 2 3 4
(3/5

Mihalnicky su fajn, jemne, pekne ukazu na oku. Jedine co som si myslela ze tie magnety su fakt takmer neviditelne ako je v popisku a na foto niesu vidiet vobec. Podla toho som si ich aj kupovala ale troska je to zavadzajuce. Mne osobne tie magnety troska prekazaju. Mohli by vymysliet este o nieco mensie. Ale inak su super na bezne nosenie

0 1 2 3 4
(5/5

Moje orvé magnetické mihalnice a som spokojná. Trošku trvalo kým som sa s tým naučila robiť, ale ten aplikátor mi to dosť uľahčil. Takže už to ide raz dva.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice vyzerajú na oku jemne. Dobre sa nasadzujú. Určite odporúčam.

Stránka: 1

8 iných produktov v tejto kategórii