Nové Sada magnetických mihalníc Ardell Pre-cut 110 s aplikátorom

Sada magnetických mihalníc Ardell Pre-cut 110 s aplikátorom

Prestrihnuté magnetické riasy od značky Ardell, ktoré sa Vám budú ešte jednoduchšie aplikovať. Tým, že sú prestrihnuté na polovicu, ľahšie sa aplikujú a zároveň vyzerajú veľmi prirodzene. Tieto magnetické riasy používajú multimagnetickú technológiu s takmer neviditeľnými magnetmi, aby riasy bezproblémovo kopírovali prirodzenú líniu Vašich rias. Viac menších magnetov zaistí bezpečnejšie držanie mihalníc. 

Magnetické riasy sú vyrobené z ľudských vlasov, majú mäkký a prirodzený vzhľad a je možné ich používať opakovane. Aplikovať si môžete všetky časti pre výraznejší efekt alebo len polovicu z rias pre jemnejší a prirodzený vzhľad.

Súčasťou balenia je aj aplikátor magnetických rias.

Použitie: 

  • Pred aplikáciou magnetické riasy jemne ohnite a pridržte ich za vonkajší koniec, kde je umiestnený jeden zo štyroch miniatúrnych magnetov. Magnetické riasy aplikujte vždy už na riasenkou nalíčené mihalnice.
  • Následne upevnite nad Vaše vlastné riasy vrchnú časť magnetických mihalníc čo najbližšie k Vašej prirodzenej línií rias.
  • Vezmite si jednu spodnú časť mihalníc s magnetom a opatrne ju priložte pod Vaše vlastné riasy bližšie k vnútornému kútiku oka. Potom priložte druhú časť pri vonkajšej časti oka. Miniatúrne magnety obe mihalnice spoja a budú skvele držať aj bez použitia lepidla.
  • Ich následné odstránenie je veľmi jednoduché, stačí oddeliť magnety a riasy odložiť na ďalšie použitie.

Viac detailov

15,96 €

ARD-70473

cruelty free Tento výrobok nebol testovaný na zvieratách.
Vlastnosti produktu

Dĺžka mihalníc10 mm a menej (XS)

Recenzie (3)Celkové hodnotenie produktu:
0 1 2 3 4
4,33/5
3 (počet hodnotení) Pridať recenziu
0 1 2 3 4
(3/5

Mihalnicky su fajn, jemne, pekne ukazu na oku. Jedine co som si myslela ze tie magnety su fakt takmer neviditelne ako je v popisku a na foto niesu vidiet vobec. Podla toho som si ich aj kupovala ale troska je to zavadzajuce. Mne osobne tie magnety troska prekazaju. Mohli by vymysliet este o nieco mensie. Ale inak su super na bezne nosenie

0 1 2 3 4
(5/5

Moje orvé magnetické mihalnice a som spokojná. Trošku trvalo kým som sa s tým naučila robiť, ale ten aplikátor mi to dosť uľahčil. Takže už to ide raz dva.

0 1 2 3 4
(5/5

Mihalnice vyzerajú na oku jemne. Dobre sa nasadzujú. Určite odporúčam.

Stránka: 1

5 iných produktov v tejto kategórii